• Informacje na temat:

  serial o cpaniu

Artykuły na temat: serial o cpaniu
 • Syn Anny Seniuk szczerze o ćpaniu

  ...uczy się tekstu. Oglądałem, jak występuje w telewizji i jeszcze ma za to całkiem niezłe pieniądze. Dzisiaj przyjaźni się z nią. Jest aktorem Teatru Narodowego; zobaczyć go można również m.in. w serial...

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

 • "Siostrzyczki": Amanda Bynes na samym dnie

  ...​Amanda Bynes, dziecięca gwiazda, która zasłynęła rolami w filmach dla nastolatków ("Łatwa dziewczyna", "Ona to on", "Rozbitkowie") czy seriali komediowych ("Siostrzyczki", "Szał na Amandę") obecnie bardziej niż ze swoich osiągnięć zawodowych, znana jest z wyskoków i skandali.

 • Grzeczna dotąd dziewczyna pije i ćpa

  - Zgłupiałaś dziewczyno? - pytają ją na ulicy fani serialu "Na Wspólnej", oburzeni zachowaniem jej bohaterki. Młoda aktorka Marta Wierzbicka sama boi się, jak skończy się nałóg Oli...

 • Wspomnień czar: "Dr Quinn"

  Nie ma wątpliwości. "Dr Quinn" to jeden z tych seriali, które na dobre zapisały się w historii amerykańskiej telewizji. Rodzinny, a zarazem odważny. Podbił serca milionów fanów w ponad stu krajach na całym świecie.

 • Marilyn Manson w "Californication" zachwala narkotyki i żartuje z AIDS

  Stacja Showtime opublikowała odcinek serialu "Californication", w którym gościnnie wystąpił Marilyn Manson. Jak można się domyślić, nie obyło się bez żartów po bandzie.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

 • Gangster, alkoholik i narkoman

  Jako nastolatek Gary Dourdan, gwiazdor serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" , należał do gangu, uzależnił się od alkoholu i narkotyków. Muzyka dała mu nowy cel, a dzieci siłę do walki z nałogami. Gdy wydawało się, że najgorsze ma za sobą, znów znalazł się na dnie. Czy ocali go miłość?

 • Przyjaciel na zakręcie

  Piątek, 10 maja. Stacja ABC przedstawia jesienną ramówkę, w której nie znalazło się miejsce dla 2. sezonu najnowszego sitcomu Matthew Perry’ego, "Go On". To już kolejny serial aktora po "Mr Sunshine(...). Byłoby straszne, gdybyśmy zrobili coś, co nie miałoby takiej jakości jak serial. Gdybyśmy nakręcili film i byłby do kitu, stałby się plamą na całej historii produkcji. Nie chcemy tego! - wyznał...

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.