• Informacje na temat:

  serial o polakach w usa

Artykuły na temat: serial o polakach w usa
 • Najdłuższe seriale świata

  Serialowym tasiemcem nazywamy w Polsce "Klan", jednak daleko mu jeszcze do najdłuższej produkcji, jaka dotychczas była emitowana w Stanach Zjednoczonych. Rekordzista nadawany był nieprzerwanie przez... 57 lat i wychowało się na nim kilka pokoleń. Sprawdźcie, które opery mydlane mogą pretendować do miana najdłuższego serialu świata!

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

 • Na pytanie o ulubiony serial telewizyjny siedmiu na dziesięciu Polaków odpowiada: "M jak miłość". Inne produkcje są daleko w tyle - informuje "Rzeczpospolita".

 • "Camera Cafe": Serial jakiego nie było

  ...przy realizacji kilku filmów w USA. Napis w toalecie Przed automatem do kawy spotykali się pracownicy firmy. Knuli, snuli imprezowe plany, zdawali relacje z imprez minionych, przeżywali(...) sukcesy odnosił na deskach teatru w rodzinnej Legnicy. Popularność serialu sprawiła, że dziennikarze niemal dosłownie rzucili się na aktora o wzroście koszykarza. Tomasza Kota ta sytuacja nie...

 • Które seriale ściągamy z sieci?

  "Dr House", "Gotowe na wszystko" i "Chirurdzy" - to seriale , które Polacy najczęściej ściągają z sieci.

 • Serial "Anna German" - w TVP1 i na DVD

  Popularny serial "Anna German" powtarzany będzie na antenie TVP 1 od grudnia 2013 roku. Podzieloną na odcinki historię jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek kupić można także na DVD.

 • Polski serial do "telewizyjnego Oscara"

  Serial "Ekipa", jako jedyny program telewizyjny z Polski, został regionalnym półfinalistą w międzynarodowym konkursie Emmy Awards 2008.

 • „Nasze matki, nasi ojcowie”: Niemcy-ofiary i Polacy-antysemici

  Ten serial wszędzie wywołuje kontrowersje. We wrześniu na antenie FilmBox pojawi się głośna niemiecka produkcja „Nasze matki, nasi ojcowie” – z jednej strony oskarżana o fałszowanie historii, z drugiej chwalona jako niemiecka wersja znakomitej „Kompanii braci”.

 • Piękno Ukrainy w serialu "Anna German"

  Ukraina była głównym miejscem zdjęć do serialu "Anna German". Ta międzynarodowa produkcja od kilku tygodni podbija serca Polaków. Pierwsze trzy odcinki tego serialu obejrzało około 6 mln widzów.

Wideo na temat: serial o polakach w usa
 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

 • Hemel

  Hemel jest piękna i młoda. Wcześnie osierocona przez matkę, od dzieciństwa obserwuje, jak w życiu jej ukochanego ojca pojawiają się kolejne kobiety. Żadna jednak nie zagrzewa w nim miejsca na dłużej. Biorąc przykład z ojca, w swoim dorosłym życiu Hemel zmienia mężczyzn jak rękawiczki. Traktuje ich przedmiotowo, jak zabawki, które porzuca, kiedy już zaspokoją jej ciekawość. Przygodni kochankowie dostarczają jej zmysłowych przyjemności, seksualnych uniesień, czasem perwersyjnego bólu lub...

 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...