• Informacje na temat:

  serial polsatu

Artykuły na temat: serial polsatu
 • "Ślad": Nowy serial kryminalny Polsatu

  W jesiennej ramówce telewizja Polsat pokaże nowość - kryminalny serial "Ślad", opowiadający o pracy ekipy Centralnego Wydziału Śledczego.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • "Niania w wielkim mieście": Nowy serial Polsatu

  W wiosennej ramówce Polsatu zagości nowy serial, w którym główną rolę zagra Magdalena Lamparska ("39 i pół", "To nie koniec świata").

 • Wiosenny spot Polsatu w rytmie "Love Is In The Air"

  Wiosenny spot Telewizji Polsat prezentuje najważniejsze pozycje zbliżającej się ramówki.

 • "W rytmie serca" nowym serialem Polsatu!

  ..."Recepta na miłość", nowy serial Tadeusza Lampki z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim w rolach głównych, zmieniła tytuł na "W rytmie serca" i została kupiona przez telewizję Polsat!

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ..., które od wielu sezonów emocjonują widzów Polsatu - "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich". Dziewiąta seria przygód serialowych "Przyjaciółek" będzie emitowana w każdy czwartek o 21:10. "Setny(...)"W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na nowości, dlatego wszystkich serdecznie zapraszam na uroczy serial "Niania w wielkim mieście". W programie "The brain. Genialny umysł" zobaczymy Cezarego...

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • "Panienki": Zapomniany projekt Polsatu

  Po emisji trzech pierwszych odcinków w 2004 roku, serial "Panienki" powrócił rok później pod zmienionym tytułem - "Zakręcone". Tym razem transza liczyła 16 odcinków. Największy sukces z obsady odniosła później Małgorzata Socha, aktualnie ikona stylu i twarz wielu seriali. Czy wspominając "Panienki" sprzed 14 lat jej twarz oblewa delikatny rumieniec wstydu?   O co tak naprawdę chodziło...

 • Agnieszka Sienkiewicz: Rewolucja na całego

  Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość" i rusza na podbój Polsatu!

Zdjęcia na temat: serial polsatu
Wideo na temat: serial polsatu
 • "Ślad": Nowy serial Polsatu

  "Ślad" przedstawia pracę ekipy Centralnego Wydziału Śledczego. "Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad. Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów" - opisują serial twórcy.

 • Olga Bołądź pracuje na planie nowego serialu Polsatu

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC „Prisoners’ Wives”. Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • "Niania w wielkim mieśćie": Serial o niewarszawskiej dziewczynie

  Magdalena Lamparska, wcielająca się w Danę (główną bohaterkę serialu "Niania w wielkim mieście"), opowiada nam o swojej roli; odpowiedzialności; tematach podejmowanych w serii oraz aspekcie dydaktycznym nowej produkcji Polsatu. - Zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, która została mi powierzona. Wydaje mi się, że gdzieś tam w momencie mojego życia byłam na taką odpowiedzialność gotowa - bycie

Dyskusje na temat: serial polsatu