• Informacje na temat:

  serial rodzinka

Artykuły na temat: serial rodzinka
 • Rodzinka

  ...wezwanie do próby samobójczej. Serial fabularyzowany, 23 min, Polska, 2018Reżyseria: Grzegorz MołdaScenariusz: Krzysztof KopkaZdjęcia: Wojciech OleksiejukAktorzy: Grzegorz Gadziomski (ojciec Martyny...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • To koniec serialu "rodzinka.pl"

  Od niedzieli 1 marca w TVP2 startuje nowy, szesnasty sezon komediowego serialu "rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Będzie to ostatnia okazja do spotkania się z rodziną Boskich. Telewizja Polska zdecydowała bowiem o zakończeniu produkcji serialu.

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • "Rodzinka w opałach": Nowy serial w Romance TV

  ...8 września na antenie Romance TV zadebiutuje serial "Rodzinka w opałach"

 • Powraca "rodzinka.pl"

  Nieposkromiona "rodzinka.pl" powraca na antenę Dwójki! Nowe perypetie trzech pokoleń Boskich widzowie TVP2 będą śledzić już od 6 marca. Premierowe odcinki szóstej serii w każdy piątek, o godz. 21:05.

 • "rodzinka.pl": Co dalej z serialem?

  Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat odejścia z serialu jednej z aktorek. My znamy prawdę!

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Rodzinka.pl

  Opis Ludwik wypytuje Natalię, dlaczego wzięła dzień wolny w pracy. Jednocześnie poucza synów jak ustrzec się od uzależnienia od internetu i telefonów. Paula ma pretensje do Kuby, że stał się ponury i jest o nią zazdrosny. Kuba postanawia załagodzić sprawę, para zaczyna się rozbierać i tańczyć. Serial komediowy,

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

Zdjęcia na temat: serial rodzinka
Wideo na temat: serial rodzinka
 • „Rodzinkę.pl” zastąpi „Baron24”

  Serial komediowy „BarON24” to nowość w wiosennej ramówce TVP2. Jego akcja rozgrywa się na podupadającej stacji benzynowej, przy której ma zostać zbudowany zjazd na autostradę. To w tym jej właściciel(...) nietypową stację benzynową. To właśnie na niej będzie się toczyła akcja. Michał Meyer i Weronika Humaj - aktorzy występujący w serialu zdradzają, że oparty jest on na podobnym, luźnym stylu gry co

 • Serial bardzo prawdziwy

  Zobaczcie, co Małgorzata Kożuchowska ma do powiedzenia o nowym serialu ze swoim udziałem, „Rodzinka.pl”.

 • "M jak miłość": Olga Kalicka zdradza sekrety

  Olga Kalicka, czyli serialowa Justyna Górska, zdradza nam parę szczegółów dotyczących najnowszych seriali z jej udziałem - "M jak miłość" i "rodzinka.pl" - oraz ucina spekulacje dotyczące jej odejścia z lubianej przez widzów "Emki".

Dyskusje na temat: serial rodzinka