• Informacje na temat:

  serial w rytmie disco

Artykuły na temat: serial w rytmie disco
 • "Miłość w rytmie disco": Nowy serial Polo TV

  Stacja Polo TV przygotowuje serial z gatunku scripted-docu "Miłość w rytmie disco".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • "Miłość w rytmie disco": Pierwszy serial discopolowy w Polsce!

  W piątek 18 lipca ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji Polo TV "Miłość w rytmie disco". Produkcja pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Weekend w serialach

  Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

 • "Miłość w rytmie disco" w Polo TV

  Trwają przygotowania do produkcji nowego serialu "Miłość w rytmie disco", który emitować ma kanał Polo TV. Obecnie poszukiwani są odtwórcy głównych i epizodycznych ról.

 • "Możesz kłamać, ale mów, mów…"

  ...". - Kobiety także lubią być uwodzone. Lubią komplementy. Czasami mówią nawet: "Możesz kłamać, ale mów, mów..." - dowcipnie tłumaczy to Monczka. W rytmie "Crazy Zdzicha" W historii polskich seriali(...) słynny Jacek Cygan. Ale nie tylko - nie zapominajmy, że oglądając serial Janusza Dymka możemy słuchać takich klasyków disco lat osiemdziesiątych, jak Franek Kimono czy zespół Kosmetyki Miss Pinky...

 • Disco Sylwester z Dwójką

  W sylwestrową noc telewizyjna Dwójka i Wrocław zapraszają na zabawę, która przeniesie nas w niezapomniane złote czasy muzyki disco, kiedy na parkietach królowała gorączka sobotniej nocy, a najnowsze taneczne trendy kształtowały Studio 54 w Nowym Jorku i Studio 2 w Polsce.

 • Ile kiczu w nowym Rubiku?

  Pojawienie się nowej płyty Piotra Rubika wywołało spodziewane reakcje. "Kicz!" - krzyknęli krytycy. "Geniusz!" - zamanifestowali fani. Po czym obie strony okopały się na swoich pozycjach. Warto jednak na chwilę wychylić głowę i przyjrzeć się "Habitatowi".

 • Open'er 2014: Earl Sweatshirt, Afghan Whigs, Tourist i Mela Koteluk

  Trzy sceny, czterech artystów, cztery muzyczne kierunki - poznaliśmy kolejnych wykonawców tegorocznej edcji O-pen'er Festival w Gdyni.

Dyskusje na temat: serial w rytmie disco
 • Re: "Miłość w rytmie disco": Pierwszy serial discopolowy w Polsce!

  Od lat staram się zrozumieć i być obiektywny w ,,disco-polo'' - nie da się

 • Re: Andrzej chce wyjechać!

  starszych arcydzieł z rozrzewnieniem pewnie wspominają " Na wschód od Edenu ", " W kamiennym kręgu ", " Niewolnica Isaura ", " W rytmie disco ", " Dynastia " i szereg innych. Sam tego nie oglądałem(...)Wszystkim zniesmaczonym istnieniem serialu " M - jak miłość " polecam "Modę na sukces ". Zawszeć to amerykańskie i przede wszystkim o ludziach z "należytych sfer ". Najtańszy serial świata