• Informacje na temat:

  serial wejdzie

Artykuły na temat: serial wejdzie
 • Rok 2020 w polskich serialach

  Wojna na seriale trwa! Tylu propozycji serialowych nie było od lat. Nowy rok to nowe produkcje, na które czekamy z niecierpliwością! Czy TVN znów zdominuje TVP?

 • Nowe seriale wiosną 2015 roku

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Telewizyjna Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • "Diagnoza": Anna Smołowik kiedyś nie chciała grać w serialach

  Anna Smołowik, czyli Kaja Szewczyk z "Diagnozy" (premiera na antenie TVN już 5 września), nie kryje, że jej największą pasją jest teatr, a w serialach gra, bo - jak mówi - trzeba przecież zarabiać pieniądze.

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • "Strażacy": Maciej Zakościelny chce wyprodukować i wyreżyserować serial!

  Maciej Zakościelny, czyli Adam Wojnar ze "Strażaków", ma bardzo ambitne plany na najbliższe miesiące. Chciałby, o czym poinformował jeden z dzienników, spróbować swoich sił jako reżyser. Marzy, by zrealizować serial inspirowany wielkim amerykańskim hitem "Z Archiwum X"!

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • "Belle Époque": Serial będzie przypominał filmy Tima Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • ​Sukces filmu "Kamerdyner". Jacek Kurski zapowiada serial

  .... W najbliższych miesiącach TVP wyemituje serialową wersję filmu. Nie znana jest jeszcze dokładna data premiery serialu. Wiadomo jedynie, że powstało sześć odcinków opowieści.   PS. Tym milej zaprosić mi Państwa na pełną wersję tej kaszubskiej epopei w 6-odcinkowym serialu TVP1 zimą 2020/21. pic.twitter.com/PwrUvD9j6K " additional="— Jacek Kurski PL (@KurskiPL)" date="1 listopada 2019" user="KurskiPL...

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

Zdjęcia na temat: serial wejdzie
Wideo na temat: serial wejdzie
 • Robert Górski o serialu "Ucho Prezesa"

  Górski o satyrycznym serialu politycznym "Ucho Prezesa" w rozmowie z Marcinem Adamczykiem z Interii. "Chciałem skupić się na pracy artystycznej, a wciąż muszę udzielać wywiadów na temat 'Ucha Prezesa'" - dodał żartobliwie. Na pytanie, czy serial powinien podobać się zwolennikom partii Prawo i Sprawiedliwość, odparł: "Skoro sam pan Prezes powiedział, że mu się podoba, to innym też powinno się podobać

Dyskusje na temat: serial wejdzie