• Informacje na temat:

  serial wszyscy kochają romana

Artykuły na temat: serial wszyscy kochają romana
 • "Wszyscy kochają Romana": Nowy serial jesienią

  Wszyscy pokochają Bartka Kasprzykowskiego?

 • Nowy serial TVN: "Wszyscy kochają Romana"

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu TVN, polskiej wersji "Everybody Loves Raymond". W polskiej produkcji "Wszyscy kochają Romana" zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, Anetę Todorczuk-Perchuć, Annę Seniuk, Joachima Lamżę i rapera Tede, jako brata tytułowego bohatera.

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  ..., Bolek Kazuń (Krzysztof Janczar) zaprosił młodą parę do limuzyny i zawiózł do karczmy, gdzie czekali na nich zgromadzeni w wielkim kręgu na środku pięknie przystrojonej sali wszyscy członkowie klanu(...) dozgonną miłość w obecności wszystkich, których kochają. Amelia i Tomasz z "Barw szczęścia" W 1476. odcinku "Barw szczęścia" dozgonną miłość i wierność przysięgli sobie Amelia i Tomasz. A na ich ślub...

 • Wszyscy kochają... Kasprzykowskiego

  Jesienią piątki będą należały do... Romana. Od września rusza polska wersja popularnego sitcomu "Everybody Loves Raymond". W głównej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski.

 • Serial zawieszony

  TVN zawiesił emisję "Wszyscy kochają Romana". Stacja jest niezadowolona z wyników oglądalności serialu.

 • Nie kochasz Romana? Oglądaj!

  Na początku 2012 roku Roman i jego zwariowana rodzina ponownie pojawią się na antenie TVN.

 • Serial niczym odpicowana prostytutka

  Podczas wtorkowej konferencji prasowej stacja TVN zaprezentowała jeden z odcinków sitcomu "Wszyscy kochają Romana". Serial będzie nadawany już od 2 września w piątki o godzinie 20.

 • Nowy polski serial z gwiazdami

  W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do nowego serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". Na ekranie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego ("Ranczo"), Anetę Todorczuk-Perchuć ("Samo życie") oraz Annę Seniuk ("Czterdziestolatek").

 • Piątki będą należały do... Romana

  ..., że to prawdziwy zbiór indywidualności. I choć wszyscy kochają Romana to... wybuchów nie zabraknie. Kłótni, uczuć, nieporozumień i oczywiście śmiechu. - Scenariusz tego serialu jest tak napisany, że(...) tych, którzy dobrze znają wersję CBS - dodał aktor. Serial "Wszyscy kochają Romana" w reżyserii Jurka Bogajewicza emitowany będzie na antenie TVN w każdy piątek od 2 września.

 • Bogajewicz: Czuję się jak alfons!

  - W sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich oglądać, a ja czuję się jak alfons - powiedział Jurek Bogawiecz zdumionym dziennikarzom na konferencji prasowej, zorganizowanej z okazji promocji nowego serialu "Wszyscy kochają Romana". Czyżby twórca, który sam jest reżyserem tej produkcji, podcinał gałąź, na której siedzi?

Zdjęcia na temat: serial wszyscy kochają romana
Wideo na temat: serial wszyscy kochają romana
 • Mistrz puenty w bandzie piranii

  Mój bohater posiada dar błyskotliwego puentowania sytuacji domowych - mówi Joachim Lamża. - "Wszyscy kochają Romana" to serial, który będzie bliski każdemu, bo w sposób autentyczny przedstawia nie zawsze łatwe relacje rodzinne - dodaje aktor.

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

Dyskusje na temat: serial wszyscy kochają romana