• Informacje na temat:

  serial z marta zmuda trzebiatowska

Artykuły na temat: serial z marta zmuda trzebiatowska
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska zapłaciła krocie za poród!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka starannie przygotowywała się do tej zmiany w swoim życiu.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska drży o zdrowie taty! Miał wypadek!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (34 l.) jest ukochaną córeczką tatusia, więc nic dziwnego, że martwi się o jego zdrowie. Zwłaszcza teraz...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • "O mnie się nie martw": Marta Żmuda-Trzebiatowska dołącza do obsady

  Jesienią na antenie TVP2 zagoszczą nowe odcinki "O mnie się nie martw". Do obsady serialu dołączyła Marta Żmuda-Trzebiatowska, znana z "Na dobre i na złe", "Magdy M.", "Chichotu losu" czy filmów takich jak np. "Wkręceni 2", "Listy do M. 2".

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska

  W 2007 roku ukończyła Akademię teatralną w Warszawie i uzyskała dyplom, który otworzył jej drzwi do kariery. Zadebiutowała w serialu " Dom Niespokojnej Starości" dwa lata wcześniej. Po paru epizodycznych rolach w znanych serialach (" Kryminalni", "Na dobre i złe" ) uzyskała angaż w produkcji " Dwie strony medalu". Popularność zyskała jednak dzięki serialowi " Twarzą w twarz". Na wielkim...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula: Pierwsze tygodnie z dzieckiem nie były łatwe!

  We wrześniu Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) i Kamil Kula (28 l.) zostali rodzicami. To spełnienie ich marzeń. Dzielnie sobie radzą w opiece nad maleństwem, jednak na początku czuli się zagubieni. Kiedy pojawia się jakiś problem, mają bardzo fachową pomoc.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

Zdjęcia na temat: serial z marta zmuda trzebiatowska
Wideo na temat: serial z marta zmuda trzebiatowska
Dyskusje na temat: serial z marta zmuda trzebiatowska