• Informacje na temat:

  serial złotopolscy obsada

Artykuły na temat: serial złotopolscy obsada
 • "Złotopolscy": Wielki powrót!

  Tego nikt się nie spodziewał! 10 lutego telewizja Puls rozpoczęła emisję serialu "Złotopolscy", który przez prawie 13 lat bawił i wzruszał miliony widzów w Polsce. Czy perypetie rodzin Złotopolskich i Gabrielów rozbudzą u nas teraz podobne emocje?

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "Złotopolscy": Co się stało z Renatą Gabryjelską?

  ...15 lat temu Renata Gabryjelska grała w "Złotopolskich" i była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej telewizji. Miała na swoim koncie role w serialach "Tak czy nie?", "Tygrysy Europy" i "Spółka rodzinna" oraz w filmach "Girl Guide" i "Rób swoje, ryzyko jest twoje", a krytycy wróżyli jej wielką karierę. Jednak w 2004 roku uznała, że show-biznes to nie jej bajka...

 • Komediowy przepis na sukces?

  Telewizja Puls produkuje swój pierwszy serial komediowy, w którym zagrają wielkie gwiazdy. Czy to wystarczy, by widzowie pokochali "Przypadki Cezarego P."? Przekonamy się już za kilka tygodni.

 • "M jak miłość": Anna Milewska dołączyła do obsady serialu

  Do obsady najpopularniejszego polskiego serialu dołączyła niedawno znakomita aktorka Anna Milewska, czyli niezapomniana Julia Złotopolska ze „Złotopolskich”. Po raz pierwszy zobaczymy ją w „M jak miłość” pod koniec listopada.

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

 • "O mnie się nie martw": Piotr Machalica dołączył do obsady

  Odkąd Piotr Machalica pracuje w częstochowskim Teatrze im. Adama Mickiewicza (od 2006 roku pełni tam funkcję zastępcy dyrektora do spraw artystycznych), nie ma czasu na granie w serialach. Po zakończeniu zdjęć do "Złotopolskich" (2009 r.), w których wcielał się w nieślubnego syna Julii (Anna Milewska) i Dionizego (Henryk Machalica), przyjął jeszcze rolę w "Prosto w serce" (2010-2011) oraz...

 • Idzie nowe w "Złotopolskich"

  W nowym roku bohaterów "Złotopolskich" czekają duże zmiany. Do obsady dołączyła dwójka młodych aktorów.

 • "Strażacy": Andrzej Piaseczny znów zagra w serialu?

  Andrzej Piaseczny na trwałe zapisał się w historii polskich seriali rolą Kacpra Złotopolskiego vel Górniaka w nieodżałowanych "Złotopolskich", w którą wcielał się przez 13 lat. Zagrał też(...)"! Piosenkarz już w ubiegłym roku, gdy tylko dowiedział się, że ma powstać serial "Strażacy", zapragnął w nim wystąpić i nawet rozpoczął z TVP negocjacje na temat swojego udziału w tej produkcji. Potwierdził...

 • Serialowi rekordziści

  Stanisław Mikulski ( "Stawka większa niż życie" ), Anna Dereszowska ("Złotopolscy"), Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" ) i Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe") to aktorzy, których najczęściej będziemy oglądać na ekranach telewizorów po wakacjach. Każdy z tych artystów występuje jednocześnie aż w trzech serial ach.

Dyskusje na temat: serial złotopolscy obsada