• Informacje na temat:

  serialach zarobi

Artykuły na temat: serialach zarobi
 • Weekend w serialach

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? Piątek "Klan" odc. 2926 Zdesperowana Kasia robi wszystko, by przekonać Grażynkę do wyjazdu do Hiszpanii. Dziewczynka przytacza wiele mocnych argumentów - nie dość, że nauczy się języka, to jeszcze zarobi pieniądze. Do dyskusji włącza się Leopold, który popiera pasierbicę. Tymczasem Jerzy ma kiepskie...

 • Netflix, producent "House of Cards", zarobił ponad 1,5 mld dolarów

  Internetowa sieć telewizyjna Netflix, która wyprodukowała słynny serial "House of Cards", ogłosiła, że w pierwszym kwartale 2015 roku jej dochód wyniósł ponad 1,5 mld dolarów, czyli tyle, ile prognozowali wcześniej analitycy. Firma poinformowała także, że z jej usług korzysta już ponad 62 mln odbiorców.

 • Olga Kalicka dostała świetną ofertę! Zarobi majątek!

  Celebrytka grywała w różnych serialach. Można było oglądać ją poza serialem TVP, również w produkcjach TVN-u, takich jak "Na Wspólnej", czy "Singielka".  Aktorka wzięła także udział w 6. edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak. Para zajęła drugie miejsce i tym samym wzrosła popularność Olgi. Teraz jak donosi tygodnik...

 • Agnieszka Kaczorowska: Pytają mnie, ile już zarobiłam...

  Przed nami wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie pozostały dwie pary, ale Kryształową Kulę i 100 tys. złotych zgarnie tylko jedna gwiazda - Tatiana Okupnik, lub Krzysztof Wieszczek. 50 tys. złotych otrzyma też tancerz lub tancerka zwycięskiej gwiazdy. Partnerująca Krzysztofowi - Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że udział w show traktuje w zupełnie innych kategoriach.

 • Weekend w serialach

  ...przed Eugeniuszem drzwi do kariery. Artysta, by zarobić na chleb, musi grać w podrzędnej knajpie w Pabianicach. Po jednym z występów, którego świadkiem była Ada, rezygnuje i dołącza do grupy grabarzy...

 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?

 • "Igrzyska śmierci" na scenie w 2016!

  Pierwsze dwa filmy serii "Igrzyska śmierci" zarobiły ponad 1,5 miliarda dolarów, wytwórnia Lionsgate kuje więc żelazo póki gorące. W 2016 roku w Londynie odbędzie się premiera scenicznej adaptacji trylogii Suzanne Collins.

 • Paweł Deląg zarobił 2 mln złotych?

  Paweł Deląg występuje w polskich serialach, gra Wiktora w "Przyjaciółkach". Jednak duże pieniądze zarabia obecnie przede wszystkim na wschodzie. Przez 6 lat pojawił się w ponad 30 rosyjskich(...). Nieoficjalnie mówi się, że w Rosji zarobił 2 mln złotych! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Komediowy przepis na sukces?

  Telewizja Puls produkuje swój pierwszy serial komediowy, w którym zagrają wielkie gwiazdy. Czy to wystarczy, by widzowie pokochali "Przypadki Cezarego P."? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Dyskusje na temat: serialach zarobi
 • Re: "Blondynka" już bez Joanny Moro!

  Blondynka. Joanna Moro zagra w dwóch serialach Polsatu za pół miliona złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joanna Moro po zwolnieniu z TVP jest ROZCHWYTYWANA(...) ma zagrać główną rolę. Była gwiazda TVP na nowych produkcjach zarobi około pół miliona złotych! W rozmowie z nami agentka gwiazdy przyznaje, że telefony z propozycjami nie milkną.

 • Re: Udział w "Emce" to hańba i upadek?

  Każdy zagra w tasiemcowych serialach, ani naukowiec, ceniony lekarz, czy inny pracujący dla społeczeństwa, nie zarobi tyle co aktor, jeden dzień i ma się te marne 7 tys,a tak przez np 100 odcinków, to kasy się natrzepie.Mój przyjaciel ceniony lekarz wspaniały Judym musi ciężko harować by dostać mniej przez miesiąc , co aktor w 2 dni, za kila ujęć, w jednym dniu nagrania filmu, jako statysta