• Informacje na temat:

  seriale które oglądało się

Artykuły na temat: seriale które oglądało się
 • Trzy seriale walczą o Orła 2016

  Trzy najlepsze zdaniem członków Polskiej Akademii Filmowej seriale, które miały swą premierę w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wyróżnione zostały nominacjami do Orłów 2016. Szansę na rodzimego Oscara mają: "Dziewczyny ze Lwowa", "Prokurator", "Służby specjalne".

 • Ponad 10,5 mln widzów oglądało prezydencką debatę

  Debatę prezydencką pomiędzy Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą, która odbyła się w niedzielę, 17 maja, oglądało na antenach TVP i Polsatu ponad 10,5 mln Polaków.

 • Serialkon 2015, czyli krakowskie święto seriali

  Seriale kryminalne? Sherlock Holmes? Marvel Cinematic Universe? Jessica Jones? Czy w końcu seriale naszego dzieciństwa? Na te tematy zażarcie dyskutowali uczestnicy II edycji Serialkonu.

 • "Taniec z gwiazdami": 4,5 mln osób oglądało finał

  Ponad 4,5 mln widzów obejrzało finał drugiej - odkąd show emitowane jest na Polsacie - edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształowa Kula trafiła w ręce aktorki Agnieszki Sienkiewicz i jej partnera Stefano Terrazzino.

 • "Wspaniałe stulecie": Tureckie seriale w natarciu

  Zaczęło się od "Wspaniałego stulecia". 6 października ub. r. w TVP 1 wyemitowano pierwszy odcinek przygód Sulejmana i pięknej Hurrem. Początkowo serial oglądało około 600 tysięcy widzów. Szybko(...) świata zaczęli "pielgrzymować" do pałacu Topkapi, gdzie największym zainteresowaniem cieszył się harem. Nie brakuje też chętnych do skorzystania z oferty spa, które mieści się w dawnej łaźni Hurrem...

 • "Taniec z Gwiazdami" lepszy od "Małych gigantów"

  Widownia tanecznego show Polsatu zamiast rosnąć maleje. Ostani odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" oglądało 3,28 mln osób.

 • "Diagnoza": TVN kończy serial z przytupem!

  ..."Diagnoza" pożegna się z widzami TVN w dosyć zaskakujący sposób...

 • "Taniec z Gwiazdami": Rekordowy finał

  3,6 milionów telewidzów oglądało w piątkowy wieczór finałowy odcinek 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". To najlepszy wynik zakończonej właśnie odsłony show.

 • "Belfer": Facet, po którym przejechał pociąg ekspresowy

  ...​W "Belfrze" Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. - Lubię te ponure historie - tłumaczy aktor w rozmowie z Adrianem Luzarem.

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

Wideo na temat: seriale które oglądało się
 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC „Prisoners’ Wives”. Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź. W Wielkiej Brytanii nakręcono dwa sezony tego serialu. Każdy odcinek średnio oglądało 5 milionów widzów. – Pierwowzór tego

Dyskusje na temat: seriale które oglądało się
 • Re: "Barwy szczęścia": Do serca przez łóżko?

  Pomijając już kto ogląda kto nie , to niestety ale te seriale to już kręcą się tylko wokół jednego.... kiedyś z przyjemnością oglądało się np Przyjaciółki teraz jedyne co tam można zobaczyć to sceny łóżkowe. Brak innych pomysłów ?? Najwyraźniej. Dlatego oosbom , które lubią seriale zostają tureckie seriale tam bynajmniej nie wszystko kręci się wokół takich scen...bo nie

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Kolejny sezon w TVP jesienią!

  Wszystkie seriale w tym latynoskie są lepsze od polskich , które obecnie są emitowane w różnych telewizjach dostępnych w Polsce. Gdzie te czasy , gdy w miłą chęcią oglądało się seriale przygodowo - historyczne jak np. Czarne chmury, Znak orła, Królowa Bona, Czterej pancerni i pies, Polskie drogi itd. Nie oglądam takiego badziewia jak Klan, M jak miłość, Złotopolscy etc. Turcy jakoś potrafią

 • Re: Kultowe seriale: 50 lat od premiery "Czterech pancernych i psa"

  w jajo nasz koleżka który stał się posiadaczem magnetofonu szpulowego.Któregoś razu przez uchylone okno puścił początek muzyki z filmu i gwarne podwórko po prostu opustoszało.Wszystkie małolaty pobiegły oglądać czterech pancernych, których po prostu nie było! Za chwilę podwórko ponownie się zaroiło od zdezorientowanych małolatów Chełmofon był skarbem który oglądało się z namaszczeniem

 • Re: "Janosik": Romantyczny złodziej

  , oglądało się go z dużym zaciekawieniem i człowiek miał się czym emocjonować a różne przysłowia , powiedzonka i " ksywki " użyte w nim funkcjonują u starszego ( i nie tylko(...) i sztuczności . A filmy w tamtym okresie czy seriale traktowaliśmy jak bardzo dobrą rozrywkę , której dzisiaj brakuje bo trudno nazwać " rozrywką " te wszystkie voice of Poland

 • Re: Ostatnie odcinki z udziałem Joanny Koron...

  ściągnijcie te gówno z anteny!! wolałabym oglądać coś innego-takie seriale jak kiedyś były 'Miami Vice,detektyw w spódnicy,Allo Allo to się fajnie oglądało a nie takie bzdety które lecą od 10 lat!!

 • Re: Podwójny poród w autobusie!

  Serial ten to polska wersja serialu "Sos mi vida - Jesteś moim życiem" z N.Oreiro i F.Arana. Zabawny, trochę karykaturalny, miło się go oglądało. Nie będę wdawać się w dyskusje, bo może tylko MOIM zdaniem lepsze są takie "opery mydlane" niż przykładowo seriale TVP1, czy Polsatu, które ciągną się w nieskończoność... Na pewno zobaczę dziś ost. odcinek.