• Informacje na temat:

  seriale sędzia anna maria wesołowska

Artykuły na temat: seriale sędzia anna maria wesołowska
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska wyjawiła sekret sprzed lat!

  Sędzia Anna Maria Wesołowska (65 l.) w ostatnim wywiadzie dla nas zdradziła, z jakimi problemami musiała się zmierzyć po przyjęciu roli w serialu TVN-u. Ukrywała to przez wiele lat!

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca na antenę!

  Jesienią po 8 latach przerwy na antenę wraca Sędzia Anna Maria Wesołowska. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców.

 • Trzy seriale łączą siły

  W połowie kwietnia bohaterowie trzech seriali - "Detektywi", "W11 Wydział Śledczy" oraz "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - połączą swoje siły w jednej sprawie. Co się wydarzy?

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca do telewizji!

  ..."Sędzia Anna Maria Wesołowska" to court-show będący polską wersją niemieckiego formatu "Sędzia Aleksander Hold". Akcja serialu rozgrywa się na sali sądowej. W każdym odcinku rozpatrywana jest inna(...) Anna Maria Wesołowska' zadebiutują jesienią w telewizji TTV. Ten sprawdzony i popularny format na naszej antenie jest dostępny dla widzów od początku istnienia stacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na...

 • Uczy, jak chronić dzieci

  Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wprowadza Polaków w świat przepisów prawnych. Obecnie słynna pani sędzia ruszyła w kraj: edukuje dzieci i młodzież, m.in. jak być bezpiecznym w sieci, przestrzega też rodziców przed zagrożeniami.

 • "Wesołowska i Mediatorzy": Sędzia Anna Maria Wesołowska powraca do TVN!

  Anna Maria Wesołowska pojawi się w nowej roli - mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial "Wesołowska i Mediatorzy" od września w TVN.

 • "Ukryta prawda" zamiast sędziów

  Spore zmiany szykuje dla swoich widzów TVN. Zamiast "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" i "Sądu rodzinnego" już wkrótce będziemy oglądać nowy program - "Ukryta prawda".

 • "Wesołowska i mediatorzy": Paradokumenty na antenie

  Na antenę powracają znane tytuły, a także pojawiają się nowe seriale paradokumentalne. Komu będziemy kibicować tej jesieni? Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie!

 • 100 tys. zł kary dla telewizji TVN

  Karę w wysokości 100 tys. zł Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN za program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" z 2012 r. Według KRRiT w programie znalazły się drastyczne treści zagrażające małoletnim. 6,5 tys. zł kary ma zapłacić także radio Roxy FM.

Wideo na temat: seriale sędzia anna maria wesołowska
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Sędzia

  Film opowiada historię adwokata Hanka Palmera (Robert Downey Jr.) powracającego w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym w sprawie zabójstwa kobiety jest jej mąż — miejscowy sędzia (Robert Duvall). Hank musi poradzić sobie z wieloletnią rozłąką z rodziną i dystansem emocjonalnym, a także stoi przed trudnym zadaniem dotarcia do prawdy i poznania prawdziwego przebiegu wydarzeń.

 • Sędzia

  Film opowiada historię adwokata Hanka Palmera (Robert Downey Jr.) powracającego w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym w sprawie zabójstwa kobiety jest jej mąż — miejscowy sędzia (Robert Duvall). Hank musi poradzić sobie z wieloletnią rozłąką z rodziną i dystansem emocjonalnym, a także stoi przed trudnym zadaniem dotarcia do prawdy i poznania prawdziwego przebiegu wydarzeń.

Dyskusje na temat: seriale sędzia anna maria wesołowska
 • Re: "Wesołowska i mediatorzy" ściągnięci z anteny

  - wcale mnie ten fakt nie dziwi - stacja miała fajny program skierowany do młodych ludzi [Sędzia Anna Maria Wesołowska] postanowiła go zdjąć i dać coś nowego. Wyszło jej na plus? Nie ma teraz w stacji ŻADNEGO programu jak w/w tylko seriale,seriale. Szkoda bo młodzi ludzie chętnie oglądali np W11 Wydział Śledczy , ALE WIDAĆ STACJA STAWIA NA COŚ CO NIE PRZYNOSI SUKCESU,

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  , Rodzinka PL, M jak miłość, Na wspólnej, Brzydula, Posłaniec szczęścia, Ukryta prawda, Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Sędzia Anna Maria Wesołowska, Słoiki" - mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale po(...)Jakoś nigdy nie obejrzałem serialu pt."Czterej pancetni i pies" Takie seriale jak "Janosik, Alternatywy4, Jak rozpętałem IIWŚ, Przygody psa Cywila" - itp to są dobre dla bid _ oty. W czasie gdy