• Informacje na temat:

  serialowa aktorka

Artykuły na temat: serialowa aktorka
 • Aktorka serialowa: Straciłam kontrakty i zlecenia!

  Zatrzymana pod zarzutem kradzieży biżuterii aktorka serialowa jest rozżalenia. Twierdzi, że przez całą aferę straciła nie tylko dobre imię, ale i kontrakty!

 • Anna Mucha: Serialowa dziewica?

  Sceny seksu w filmach przyciągają widzów. Jak to ich odgrywania odnoszą się aktorzy? Anna Mucha opowiedziała o kulisach realizacji scen łóżkowych.

 • Aktorka serialowa: Oszczerstwa rujnują mi życie!

  Polska aktorka serialowa, wokół której zrobiło się głośno przez incydent z przywłaszczeniem sobie cudzej biżuterii, żali się, że afera niszczy jej życie prywatne i zawodowe.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Aktorka serialowa zatrzymana za kradzież!

  Aktorka znana głównie z epizodycznych ról w polskich serialach została zatrzymana przez policję pod zarzutem kradzieży biżuterii o łącznej wartości 50 tysięcy złotych!

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Aktorka serialowa wydała oświadczenie dot. przywłaszczonej biżuterii!

  Aktorka serialowa, znana głównie z epizodycznych ról w polskich serialach, wydała oświadczenie dotyczące oskarżenia jej o kradzież drogocennej biżuterii wartej 50 tysięcy złotych.

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • "Chirurdzy": Serialowa milionerka

  Prawie trzynaście lat temu świat poznał "Chirurgów". Wówczas nikt jeszcze nie przypuszczał, że serial stanie się fenomenem na skalę światową. Nawet jego gwiazda - wówczas jeszcze mało znana aktorka(...) po latach aktorka. Ostatecznie jednak zgodziła się, "bo rachunki same się nie zapłacą". Czternaście lat później Ellen nie musi się już martwić, skąd wziąć na opłaty, a na planie serialu znalazła...

 • Aktorka "Lotu nad kukułczym gniazdem" oskarża Billa Cosby'ego

  Aktorka Louisa Moritz, która wystąpiła w niewielkiej roli w oscarowym "Locie nad kukułczym gniazdem" (1975), dołączyła do powiększającej się w ekspresowym tempie grupy kobiet oskarżających Billa Cosby'ego o molestowanie seksualne.

Zdjęcia na temat: serialowa aktorka
Wideo na temat: serialowa aktorka
 • Para serialowych wampirów planuje ślub w realu

  Nikki Reed i Ian Somerhalder zaręczyli się! Para niedawno była widziana w modnym sklepie jubilerskim New Stone Age. 26-letnia Aktorka zaprezentowała pierścionek zaręczynowy podczas ostatniej imprezy branżowej w Los Angeles. 36-letni Ian obdarował ukochaną biżuterią z białego złota i diamentów. Gwiazdy serialu "Pamiętniki Wampirów" spotykają się od 6 miesięcy. Reed i Somerhalder są również parą na

 • Nie żyje najbardziej znany serialowy głos! Przegrała z rakiem!

  Aktorka, która od lat podkładała głos matce Howarda Wolowitza przegrała walkę z nowotworem. Miała 62 lata.Choć na planie serialu pracowała przez blisko 8 lat, widzowie ani razu nie zobaczyli jej postaci. Matka Howarda była jedynie nieznośnym głosem, który od czasu do czasu spierał się ze swoim synem, powodując salwy śmiechu u publiczności.

 • Wielkie kariery młodych aktorek

  Są bardzo młode, zdolne i znane ze swoich serialowych kreacji. Młode dziecięce gwiazdy, bawią, śmieszą i wzruszają. Co robią poza planem i jak trafiły do świata telewizji?

Dyskusje na temat: serialowa aktorka