• Informacje na temat:

  serialowej modzie

Artykuły na temat: serialowej modzie
 • "Moda na sukces": Serialowa Brooke znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

 • Serialowa moda na zombie

  Kolejny amerykański medialny gigant - NBC - zamówił właśnie serial o żywych trupach i wampirach. Jeden z jego konkurentów AMC już jesienią pokaże swoją zombie-produkcję - "The Walking Dead". Czyżby rozpoczęła się nowa moda w amerykańskim show-biznesie?

 • "Na dobre i na złe": Nawet udział serialowej gwiazdy nie uratował nowego show TVP?

  Anna Lucińska, czyli pielęgniarka Anna Styczeń z „Na dobre i na złe”, nie kryje, że lubi eksponować swoje wdzięki i z wiekiem staje się coraz odważniejsza. Niestety, nawet jej zjawiskowa uroda oraz wydatny biust nie uratowały przed klapą programu „Wkręceni w randkę”, który od niedawna prowadzi w TVP2... Czy gwiazdka przestanie być ulubienicą Jacka Kurskiego?

 • Serialowy rekord Polski?

  W przyszłym roku"Klan", który istnieje już na antenie TVP1 trzynaście lat, świętować będzie swój dwutysięczny odcinek! Do rekordu "Mody na sukces" jeszcze daleko, ale serialowy rekord Polski z pewnością zostanie pobity.

 • "Czas honoru" tworzy modę na historię

  Jarosław Sokół, scenarzysta serialu "Czas honoru" zdradza, że często jest zaskoczony tym, co widzi na ekranie, a czego on sam nie napisał. Rozumie jednak, że telewizja rządzi się swoimi prawami, a scenarzysta na pewnym etapie nie ma już za dużo do powiedzenia.

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • Trzynaście odcinków w jeden dzień, czyli nasze propozycje na serialowy maraton

  ...premierą kolejnego sezonu są "Kochane kłopoty". Serial o perypetiach matki i córki zakończył się już jakiś czas temu (dokładnie w 2007 roku) ale dzięki ostatniej modzie na "odnawianie" starych tytułów(...) samodzielnie. Jednak od każdej zasady istnieje wyjątek - w tym przypadku jest ich 5. "Humans" jest połączeniem dramatu rodzinnego i science-fiction. Pierwszy sezon liczy osiem odcinków. Ilość sezonów...

 • Najdziwniejsze serialowe pomysły

  Cudowne zmartwychwstania, oryginalne metody zajścia w ciążę i niespodziewane odnalezienie zaginionych krewnych. Czego ci serialowi scenarzyści nie wymyślą!

Zdjęcia na temat: serialowej modzie
Wideo na temat: serialowej modzie
 • Stażysta

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Ambasador

  Duński dziennikarz i satyryk Mads Brügger ("Idioci w Korei") tym razem wyrusza w podróż do serca Afryki, aby pokazać przerażające oblicze głębokiej korupcji, jaka istnieje w tej części świata. Udaje przedziwnego, enigmatycznego i zdeprawowanego dyplomatę z Zachodu, który wygląda jak Henry Stanley i Karl Lagerfeld w jednym. Niedawno kupił na czarnym rynku paszport dyplomatyczny i został konsulem Liberii w Republice Środkowoafrykańskiej. Z cygarem w ręku i lśniącymi skórzanymi butami, gra...