• Informacje na temat:

  serialowy tulipan

Artykuły na temat: serialowy tulipan
 • Nie żyje Jerzy Kalibabka, pierwowzór słynnego "Tulipana"

  Oszukiwał i uwodził, a jednak kobiety go kochały. Podczas jego procesu przesłuchano ponad 200 młodych dziewcząt. Jerzy Kalibabka, pierwowzór serialowego "Tulipana", zmarł w wieku 62 lat. Jako pierwszy informację o śmierci znanego uwodziciela podał "Super Express".

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...w stolicy, zapoznaje wnuka ze swoim przyjacielem. Antoni odnajduje oszusta Tulipana, który wpędził Ewę w poważne długi. Świat według Kiepskich odc.547 Ferdek opowiada Halinie o istnieniu światów...

 • Zaśpiewali serialowe przeboje

  Piosenki z czołówki ulubionych przez Polaków seriali dawno już trafiły na salony i towarzyszą nam przy okazji różnych miłych wydarzeń. Wszyscy zebrani w Amfiteatrze w Świnoujściu mogli wspólnie z gwiazdami zaśpiewać ulubione serialowe hity na wyjątkowym koncercie "40 lat minęło...czyli Gala piosenki serialowej".

 • Serialowy przewodnik

  ...opowiada Asi o swoim związku z Olszewską. Dziewczyna radzi mu, by próbował odzyskać Agnieszkę. Tomek jedzie od razu do ukochanej z bukietem tulipanów. Po chwili Olszewska prosi ukochanego, by uważał...

 • "Janosik": 40 lat góralskiej legendy

  Ten serial zawładnął naszą wyobraźnią. I kiedy słyszymy o Janosiku, myślimy nie o tamtym prawdziwym, Słowaku z Terchovej, tylko o Marku Perepeczce. Reżyser i aktorzy stworzyli legendę na nowo.

 • Serialowy przewodnik

  ...się z Dominikiem, w którym znowu się zakochała. Surmaczowa znajduje na balkonie kosze z cebulkami tulipanów. Bolek odbiera żonę ze szpitala. Z kolei Ola zostaje na dyżurze kuratorskim. Jednym...

 • "Czarne chmury": To już 40 lat!

  Dokładnie 40 lat temu - 23 grudnia 1973 roku - TVP wyemitowała pierwszy odcinek serialu "Czarne chmury". Przez 10 kolejnych niedzielnych wieczorów telewidzowie z zapartym tchem śledzili przygody pułkownika Krzysztofa Dowgirda, a grający go Leonard Pietraszak niemal z dnia na dzień stał się obiektem westchnień większości zachwyconych nim Polek.

 • Jan Monczka: Rola Kalibabki w serialu "Tulipan" okazała się przekleństwem!

  Jan Monczka (59 l.) w słynnym serialu "Tulipan" wcielił się w podrywacza i oszusta. Prywatnie był przeciwieństwem swojego bohatera, zmuszony był jednak zmagać się z telewizyjnym wizerunkiem.

 • Seriale ciekawsze niż filmy

  Realizacja serialu może być dla autora filmów kinowych ambitnym wyzwaniem artystycznym - podkreślają polscy filmowcy. Zdaniem Agnieszki Holland, która często reżyseruje dla stacji amerykańskich, obecnie seriale bywają znacznie ciekawsze niż filmy.