• Informacje na temat:

  serwis myspace

Artykuły na temat: serwis myspace
 • Czy jest lesbijką?

  Haker, który włamał się na stronę Lindsay Lohan (21 l.) na serwisie MySpace, udostępnił jej miłosne listy, które pisała do... kobiety. Wszyscy wiemy, że Lindsay lubi sobie poimprezować. Wiemy również, że lubi to robić z mężczyznami. Natomiast nikt nie miał dotąd pojęcia, że także z kobietami!

 • Kompromitujące "selfiaki" Toma Hardy'ego

  Internauci wyszperali selfiaki Toma Hardy'ego z czasów, gdy gwiazdor "Mad Maxa" miał otwarte konto w serwisie MySpace.

 • Lohan mści się na ochroniarzu

  Weaver planuje także napisać książkę o największych sekretach gwiazd, z którymi pracował, czyli m.in. z Kim Basinger, Pamelą Anderson i Bradem Pittem. Lindsay w odwecie zamieściła na swoim profilu w serwisie MySpace... numer telefonu ochroniarza, nawołując odwiedzających, aby zbombardowali mężczyznę obraźliwymi telefonami. "Pobiegł do prasy, żeby zarobić trochę pieniędzy. Powiedzcie Lee, co o nim...

 • Eric Shoves Them In His Pockets: "Alternatywa w mainstreamie" (wywiad)

  Eric Shoves Them In His Pockets nie chciał być zespołem rockowym, ale nim jest. Chciał grać muzykę smutną, a wyszła mu wesoła. Grupa w ubiegłym roku zadebiutowała albumem "Walk It Off", w tym promowała go m.in. na Open'erze, OFF Festivalu i... w "Dzień Dobry TVN". Z triem spotkał się i porozmawiał o różnych paradoksach Olek Mika.

 • Nasza-klasa na Bosaka

  Marcin Bosak pochwalił się niedawno u Szymona Majewskiego, że ma konto na portalu Nasza-klasa. Śmiał się nawet, że znalazł kilka "swoich" profili? Teraz w serwisie jest tylko "oryginalny". Jednak(...) na www.myspace.com - tam będziecie mogli dowiedzieć się co, gdzie i kiedy" - dodaje.

 • Jay-Z: Wytwórnia pozwała popularny serwis

  Prawnicy giganta Universal Music Group złożyli w poniedziałek, 20 listopada, pozew przeciwko popularnej stronie internetowej MySpace, a dokładnie jej właścicielowi News Corp. Wszystko to z powodu bezprawnej przedpremiery nowej płyty rapera Jay'a-Z "Kingdome Come" w serwisie.

 • Na stronie internetowej tajemniczej Isis czytamy: "ISIS GEE jest piosenkarką, autorką tekstów, producentem, programistą, aranżerem muzycznym, twórcą i autorem remiksów swojej muzyki... Pragnąc stworzyć coś całkowicie nowego". Na swoim profilu w serwisie Myspace jako inspiracje wymienia m.in. Whitney Houston, Madonnę, Celine Dion i Coldplay. W internecie z trudem można znaleźć informacje...

 • Counting Crows: Część ewolucji

  Adam Duritz, lider grupy Counting Corws, pamiętanej z przebojów "Mr. Jones" i "Accidentally In Love" z drugiej części "Shreka", otworzył wytwórnię Tyrannosaurus Records. W tym roku jej nakładem ukażą się płyty wykonawców poznanych w serwisie MySpace.

 • Justin Bieber

  Jego kariera rozpoczęła się, gdy obecny menadżer Biebera, Scooter Braun, zauważył go dzięki filmikom zamieszczanym przez piosenkarza na swojej stronie w serwisie YouTube. Wkrótce potem Bieber(...) koniec 2007 roku wraz z matką zaczął wysyłać do serwisu YouTube filmy ze swoimi wykonaniami znanych piosenek. Były one przeznaczone głównie dla rodziny i przyjaciół. Wkrótce potem firma Rapid...

 • 50 Cent z Paris Hilton!

  Nowojorski raper stanie oko w oko z ulubienicą tabolidów!