• Informacje na temat:

  serwis plotkarski

Artykuły na temat: serwis plotkarski
 • Program powstał przy współpracy z serwisem plotkarskim Pomponik.pl i będzie podsumowaniem tygodnia z życia gwiazd. INTERIA.TV jak jako jedna z pierwszych telewizji internetowych będzie miała swój program o plotkach, który będzie multimedialnym uzupełnieniem serwisu Pomponik.pl. Pomponik.TV składa się z czterech części. Fundamentem programu są "Niusy z pompona", w którym przedstawione zostaną...

 • Anna Przybylska pozwała przed śmiercią serwis plotkarski

  Anna Przybylska przed śmiercią pozwała serwis plotkarski Pudelek.pl, który już 16 lipca poinformował czytelników o śmierci aktorki - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • "What/If": Niebezpieczna gra Renée Zellweger. Zapowiedź premiery i zdjęcia!

  W maju na ekranach zadebiutuje nowy serial z Renée Zellweger w roli głównej. Aktorka ostatnio znalazła się na czołówkach plotkarskich serwisów, kiedy okazało się, że operacje plastyczne jakim się poddała, nie do końca się... udały.

 • Scarlett Johansson: Sekretny ślub!

  Scarlett Johansson jest ponownie mężatką! Aktorka poślubiła we wrześniu podczas sekretnej ceremonii dziennikarza Romaina Dauriaca - informuje plotkarski serwis "New York Post" - Page Six.

 • "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys znika z serialu?

  Dzisiaj plotkarskie media obiegła wiadomość o odejściu z ekipy serialu "Świat według Kiepskich" jednego z głównych aktorów - Ryszarda Kotysa, od wielu lat wcielającego się w rolę Paździocha. Postanowiliśmy zweryfikować tę informację.

 • Przyjaciel Bobbi Kristiny był jej dilerem?

  Według amerykańskich serwisów plotkarskich przyjaciel Bobbi Kristiny i Nicka Gordona, Steve Stepho, załatwiał im środki odurzające.

 • "Druga szansa": Topa odchodzi przez Kożuchowską?!

  W weekend portale plotkarskie obiegła plotka głosząca, jakoby Bartłomiej Topa, czyli serialowy Adam Swensson, miał zrezygnować z dalszego udziału w produkcji. Rzekomą przyczyną miało być wtrącanie się w prace scenariuszowe Małgorzaty Kożuchowskiej. Postanowiliśmy zbadać sprawę.

 • Angie Stone aresztowana. Wokalistka wybiła córce ząb

  53-letnia wokalistka r'n'b Angie Stone trafiła do aresztu po tym, jak metalowym stojakiem wybiła swojej 30-letniej córce przedni ząb.

 • Michelle Williams po roku rozstała się z partnerem!

  Wygląda na to, że drogi Michelle Williams i Jasona Segela właśnie się rozeszły. Amerykańskie media plotkarskie aż huczą od plotek o ich rozstaniu!

 • Tak mama Ke$hy straszyła Dr. Luke'a

  Amerykańskie media dotarły do e-maili, które wysłała mama piosenkarki Ke$hy do prawnika producenta Dr. Luke'a.

Zdjęcia na temat: serwis plotkarski
Wideo na temat: serwis plotkarski
 • Serial z Renée Zellweger

  W maju na ekranach zadebiutuje nowy serial z Renée Zellweger w roli głównej. Aktorka ostatnio znalazła się na czołówkach plotkarskich serwisów, kiedy okazało się, że operacje plastyczne jakim się poddała, nie do końca się... udały.

 • "Polska Barbie" Anella żali się na rodaków! "Piszą o mnie: glonojad"

  komentarzy. Anella bardzo przeżywa bezlitosny hejt. Zablokowała nawet możliwość dodawania komentarzy, aby nie stały się pożywką dla serwisów plotkarskich. Ubolewa nad tym, że tego typu media często

Dyskusje na temat: serwis plotkarski