• Informacje na temat:

  serwis rozrywkowy

Artykuły na temat: serwis rozrywkowy
 • Tina Turner miała udar!?

  ...którego wyszła w lipcu 2013 roku. Para mieszka w Szwajcarii. Turner dla Bacha zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa. *** Doniesienia niemieckiego serwisu zdementował przedstawiciel Tiny Turner...

 • Pięć utworów o Polsce, które musisz znać

  Utwory dotyczące Polski to nie tylko "Mazurek Dąbrowskiego", "Rota" oraz "My, Pierwsza Brygada". To także sporo świetnych numerów muzyki rozrywkowej, które zmuszają do refleksji.

 • Selena Gomez jest w ciąży z Bieberem?!

  Selena Gomez (21 l.) padła ofiarą żartu jednego z amerykańskich serwisów rozrywkowych. Zamieścił on zdjęcie usg, które miało dowodzić, że aktorka jest w ciąży i oczekuje bliźniaków!

 • "Foo Fighters: Sonic Highways" od 8 grudnia w HBO GO

  "Foo Fighters: Sonic Highways" to nowy serial dokumentalny produkcji HBO. Osiem miast, osiem piosenek, osiem niezwykłych odcinków poświęconych amerykańskiej muzyce rozrywkowej. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku, 8 grudnia w HBO GO. Twórcą i pomysłodawcą serialu jest Dave Grohl, lider zespołu Foo Fighters.

 • "Gra o tron": Najlepsze covery motywu przewodniego

  Po ogromnym sukcesie "Gry o tron" w serwisie You Tube zaczęło pojawiać się mnóstwo przeróbek motywu muzycznego autorstwa Ramina Djawadiego. Wybraliśmy dla was kilka z najlepszych coverów.

 • Haddaway ("What Is Love"): Dyskoteki są mu wdzięczne

  "What is love? Baby don't hurt me. Don't hurt me, no more". Kto wychowany w latach 90. i mający chociaż sporadyczną styczność z muzyką rozrywkową nie zna tego tekstu, który śpiewał Haddaway?

 • Program powstał przy współpracy z serwisem plotkarskim Pomponik.pl i będzie podsumowaniem tygodnia z życia gwiazd. INTERIA.TV jak jako jedna z pierwszych telewizji internetowych będzie miała swój program o plotkach, który będzie multimedialnym uzupełnieniem serwisu Pomponik.pl. Pomponik.TV składa się z czterech części. Fundamentem programu są "Niusy z pompona", w którym przedstawione zostaną...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Seriale i show tracą widzów

  ..., ocenia, że ten trend to także "efekt zmęczenia i znudzenia ofertą ciągle tych samych seriali i programów rozrywkowych, które oglądamy już od kilku sezonów". "Widzowie są coraz bardziej wymagający, chcą być ciągle zaskakiwani, dlatego często wybierają np. wieczór z internetem niż przed telewizorem" - mówi. Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do...

 • Kuba Wojewódzki: "X Factor" przechodzi do historii

  Juror programu "X Factor" ogłosił, że po czterech edycjach program schodzi z anteny. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

Zdjęcia na temat: serwis rozrywkowy