• Informacje na temat:

  sesja ani muchy

Artykuły na temat: sesja ani muchy
 • Anna Mucha pokazała się bez makijażu. Lepiej jej w naturalnej wersji?

  Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie pokazuje sporo zdjęć z prywatnego życia. Nie brakuje również roznegliżowanych fotek! Ma też na koncie sesję do "Playboya". Jeśli ktoś zastanawiałby się, co na to wszystko dzieci aktorki, to chyba ma odpowiedź.  "Moje dzieci widzą mnie nago na co dzień, więc sesja do 'Playboya', w której wzięłam udział, nie jest u nas w domu żadną sensacją. Nie zamierzam...

 • Mucha: Kariera za wszelką cenę

  Długo i ciężko Anna Mucha pracowała na swój wizerunek. A gdy wreszcie wspięła się na szczyt, została gwiazdą show-biznesu. Teraz dla kariery i sławy jest skłonna poświęcić nawet miłość kochanego mężczyzny.

 • "Playboy" skończył się na okładce z Muchą? Magazyn odpowiada Ance! Pójdzie jej w pięty?

  .... "Przede wszystkim powinniśmy sobie zadać pytanie, kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Te zdjęcia są bowiem wyjątkowo niedobre. Moim zdaniem, a nie mam zamiaru tutaj być skromna(...) bohaterką jednej z najpiękniejszych i najseksowniejszych sesji PLAYBOYA. Ale Playboy nie zaczął się na sesji z Tobą, ani na niej nie skończył" - brzmi komentarz redakcji. Odpowiedzieli niby miło, ale...

 • Wdzięki Muchy już nie kuszą?

  Coraz mniej propozycji ról i tylko nieliczne zaproszenia do sesji zdjęciowych... Czyżby dobra passa Anny Muchy właśnie się kończyła?

 • Wow! Anka Mucha po raz pierwszy pokazała zdjęcie swoich dzieci!

  Od kilku dni o celebrytce Musze jest głośno głównie z powodu jej ostrej oceny nagiej sesji zdjęciowej Justyny Żyły.  "Przede wszystkim powinniśmy sobie zadać pytanie, kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Te zdjęcia są bowiem wyjątkowo niedobre. Moim zdaniem, a nie mam zamiaru tutaj być skromna, 'Playboy' skończył się na mojej sesji. Dziękuję bardzo. Kto ma ten numer, ten wie...

 • "Nie bawię się w kurtuazję"

  Ania Dąbrowska opowiedziała radiu RMF FM o tym, jakich porad miłosnych udziela, dlaczego nie lubi komplementów i czego się boi. Wokalistka mówiła również o swoim słomianym zapale, o zainteresowaniu sztuczną inteligencją i oczywiście o albumie "W spodniach czy w sukience?", który ma już status Platynowej Płyty.

 • Anna Mucha już rozpoczęła sezon na opalanie! Co za kształty!

  ...publikuje swoje rozbierane zdjęcia, okazji bowiem do tego jest mnóstwo. Sesja nad basenem, na plaży, czy nawet na balkonie jest doskonałym momentem, by pokazać trochę więcej ciała. Widocznie Anka już(...) prawdopodobne jest, że Ania zaniecha tradycji publikowania roznegliżowanych zdjęć, więc na nic gorące prośby obserwujących jej profil, by z tym w końcu skończyła.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Ryzyk-fizyk U2

  Do sklepów trafiła właśnie wydana z okazji 20. rocznicy premiery reedycja płyty "Achtung Baby" U2. Irlandczycy, którzy za sprawą tego albumu uratowali swoją karierę, nigdy wcześniej, ani też nigdy później nie zdobyli się na tak potężne artystyczne ryzyko.

 • Anna Mucha kusiła nawet w święta! Internauci byli oburzeni!

  Anna Mucha (37 l.) niestety nie radzi sobie ze spadkiem swojej popularności. Ostatnio robi wszystko, by podsycić zainteresowanie swoją osobą. Nie wszystkim się to jednak podoba.

 • Audiobooki Magdaleny Różczki

  Z okazji Światowego Dnia Książki (23 kwietnia) Magda Różczka wsparła akcję słuchania audiobooków w warszawskich autobusach. Aktorka ma na swoim koncie nagrywanie audiobooków i uważa to za jedno z najtrudniejszych zadań, przed jakim stanęła.