• Informacje na temat:

  sesja foto

Artykuły na temat: sesja foto
 • "Leśniczówka": Ola Szwed wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej!

  Trzeba przyznać, że Aleksandra Szwed jest aktywną użytkowniczką portali społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, aktorka chętnie dzieli się z obserwującymi fotografiami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnio gwiazda pochwaliła się tam kolejnymi fotografiami! Szwed zdecydowała się na sesję, której efekty podzieliły jej fanów! Kobieta na zdjęciach pozuje nago...

 • "Las to moje jedyne hobby"

  Fuck Off And Die" - czy ktoś nie rozumie? Norweski duet ze szwajcarską regularnością nie przepuszcza okazji, aby co roku po raz kolejny przypomnieć nam, że "prawdziwy metal" to nie kobieta na wokalu, kolorowe fatałaszki, wymuskane sesje foto czy brzmieniowy pedantyzm. O wydanej pod koniec września 2007 roku płycie "F.O.A.D", wypadach pod namiot i muzycznej konstytucji Darkthrone opowiedział

 • Tajemnica Cichopek wyszła na jaw

  Kasia nie życzy sobie, by fotoreporterzy dręczyli ją po urodzeniu dziecka. Apeluje, by zostawili ją w spokoju. Wyjątek stanowi brat aktorki, z zawodu paparazzo, autor wielu ustawianych sesji z... siostrą w roli głównej.

 • PeWeX: "Dziunia" podbija parkiety!

  W internecie furorę robi teledysk do piosenki "Dziunia" . Za projektem PeWeX stoją krakowski raper KaRRamBa i klubowy producent i DJ Krist Van D.

 • Mediów Społecznościowych: Agata Cybuchowska Miss Foto: Adrianna Zawadzińska II Wicemiss Polski na Wózku 2016: Anna Płoszyńska I Wicemiss Polski na Wózku 2016: Patrycja Wójciak Panie otrzymały liczne...

 • Peja ujawnia kolejnych gości

  15 września ukaże się zapowiadany już przez nas album "CNO2" sygnowany przez Slums Attack. Peja zaprezentował kolejnych zaproszonych przez siebie gości.

 • Lilly Marchel to 23-letnia polska fotomodelka, której wdzięki możecie podziwiać na najnowszej okładce "CKM-u". Właśnie została okrzyknięta nową „królową Instagrama” i następczynią Natalii Siwiec. Jakie sekrety skrywa Lilly Marchel i czy jej uroda to zasługa jedynie natury?

 • Sistars u Hołdysa

  We wtorek, 4 listopada, o godz. 17:20 w programie "Hołdys Guru", nadawanym przez telewizyjną Dwójkę, gościem Zbigniewa Hołdysa będzie zespół Sistars. "One po prostu są skazane na sukces" - twierdzi Hołdys.

 • Odważyła się zanurzyć w lodowatym Bałtyku

  Magdalena Stam, czyli Zyta z "Klanu", dobrze wie, co zrobić, by przyciągnąć męskie spojrzenia! Udowodniła to podczas trwającego w Międzyzdrojach 18. Festiwalu Gwiazd - jako jedyna spośród wszystkich goszczących na festiwalu aktorek odważyła się zanurzyć w lodowatym Bałtyku... Fotoreporterzy wprost oszaleli na jej punkcie!

 • Konkurs z browarem. Zagraj na festiwalu!

  W konkursie serwisu Muzzo.pl możecie wygrać udział w trzeciej edycji Browar Rock Festival odbywającej się w Żywcu (14-15 maja).

Wideo na temat: sesja foto
 • Sesja foto

  Obsada serialu szykuje się do nowego sezonu, więc także do wszelkich akcji promocyjnych z nim związanych. Tym razem aktorzy zajęli się sesją fotograficzną. Zobacz jak świetnie się bawili.

 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

Dyskusje na temat: sesja foto