• Informacje na temat:

  sesja kasi

Artykuły na temat: sesja kasi
 • Kasia Warnke pokazała zdjęcie z ciążowej sesji! Sporo pokazała!

  Kasia Warnke (42 l.) właśnie została mamą i równocześnie pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej, która pojawiła się wraz z wywiadem w magazynie dla kobiet "Uroda Życia". Trzeba przyznać, że Kasia nieźle zaszalała tuż przed porodem.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Kasia Stankiewicz pokaże swoje wdzięki w sesji dla magazynu "Playboy"?!

  Kasia Stankiewicz (38 l.) na wszystkie możliwe sposoby próbuje przypomnieć o swoim istnieniu! Co wymyśliła tym razem?

 • Niezależna Kasia Kowalska

  Kasia Kowalska stwierdziła, że jej obecność w kilku wysokonakładowych kolorowych tygodnikach, nie jest jedynie zabiegiem mającym na celu lepszą sprzedaż jej płyt. "Moje albumy sprzedają się nie dlatego, że pojawiam się w kolorowych tygodnikach, tylko dlatego, że mam coś do powiedzenia" - oświadczyła wokalistka.

 • Kasia Tusk zaskoczyła! Tego się po niej nie spodziewaliśmy!

  Kasia Tusk (32 l.) w swoim modowym blogu opublikowała zdjęcie jesiennej stylizacji, która podbiła serca internatów. Największą furorę zrobiły jednak kozaki z… sieciówki!

 • Kasia ze słynnym gwiazdorem

  Piosenkarka Kasia Nova nagrała utwór w duecie z Thomasem Andersem z zespołu Modern Talking.

 • Kasia Kowalska nareszcie znów jest szczęśliwa!

  Życie przez długi czas mocno ją doświadczało - dwa nieudane związki, samotne macierzyństwo. Wszystko to spowodowało, że Kasia Kowalska (44 l.) była bliska dna. Na szczęście to, co mogło ją zniszczyć(...)" artystka. Jedynym wsparciem w tych trudnych chwilach byli dla 24-letniej Kasi rodzice. - Mój tata stał się dla Oli i dziadkiem, i ojcem. Uczył ją wszystkiego, jazdy na rowerze, pływania - opowiada...

 • Kasia Klich: Najważniejsza jest miłość

  Kasia Klich była w poniedziałek, 6 marca, gościem naszej Czaterii. Fani zadawali popularnej wokalistce rozmaite pytania, związane nie tylko z muzyką. Poniżej znajdziecie najciekawsze fragmenty tej rozmowy.

 • Aleksandra Yoriadis (19 l.), córka Kasia Kowalskiej (43 l.), wyrosła na prawdziwą piękność. Dziewczyna już teraz zaczyna pracować na własne nazwisko i łapie pierwsze kontrakty reklamowe.

 • Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?

  Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

Zdjęcia na temat: sesja kasi
Wideo na temat: sesja kasi
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów(...) o modzie Kasia zmieni jego tematykę i pomoże przyszłemu mężowi? (Agencja TVN/x-news)

 • Kasia Moś pozuje nago z psami. Tak tłumaczy się z tych zdjęć

  Kasia Moś odmówiła pozowania nago dla "CKM-u", ale zgodziła się na sesję w "Playboyu". Zdecydowała się wystąpić na zdjęciach z psami ze schroniska na Paluchu. Od dawna walczy o to, aby stosunek ludzi do zwierząt uległ poprawie. Bardziej od zwierząt obawia się ludzi, ponieważ uważa, że nasz gatunek jest najbardziej agresywny ze wszystkich na świecie. Sprzeciwia się też polowaniom i zabijaniu