• Informacje na temat:

  sesja olejnik

Artykuły na temat: sesja olejnik
 • Monika Olejnik (58 l.) twierdzi, że zdjęcia, które ukazały się w jednym z magazynów, nie zostały poddane obróbce graficznej.

 • Szokujące wyznanie bratanka Moniki Olejnik!

  Monika Olejnik (58 l.) wraz z 10-letnim bratankiem wspierają kampanię #Tolerance zorganizowaną przez fundację Omeny Mensah!

 • Monika Olejnik ma nową obrończynię: Zaniedbane baby ośmielają się krytykować osobę piękną!

  Okładka jednego z kolorowych magazynów z Moniką Olejnik (58 l.) narobiła sporego zamieszania, a echa afery wciąż nie milkną. Tym razem głos zabrała niejaka Wiganna Papina, stylistka dziennikarki!

 • Monika Olejnik (52 l.) została Syrenką Warszawską 2008. Wybierali czytelnicy magazynu "Machina" i internauci. Nowa syrenka zanim pojawiła się w czasopismie przeszła obowiązkową drogę przez edytor.

 • LemON "Scarlett": Nowa płyta już niedługo

  "Scarlett" - taki tytuł otrzymała druga płyta grupy LemON. "Premiera już niedługo" - zapowiadają laureaci trzeciej edycji telewizyjnego "Must Be The Music".

 • "Cały czas walczymy"

  O pabianickim Proletaryacie długo było cicho. Za to 2006 rok przyniósł dwie płyty sygnowane tą nazwą - "ReC" (luty) i "Recycling" (grudzień). Ta druga to poszerzona wersja "ReC", zawierająca dodatkowe utwory, z nieco zmienioną szatą graficzną. Wkrótce po tym jak "Recycling" trafił do sklepów Tomasz "Oley" Olejnik (wokal) i Dariusz "Kacper" Kacprzak (bas) spotkali się z Emilią Chmielińską by

 • Odyseja Nergala, czyli mieć i być

  Kiedy tuż przed świętami między skarpetkami męskimi w pasy a garnkami stalowymi na wagę zobaczyłem w dyskoncie z owadem w szyldzie biografię Nergala, coś we mnie pękło.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

Wideo na temat: sesja olejnik
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Spotkanie w Palermo

  "Spotkanie w Palermo" to najnowszy film Wima Wendersa (Niebo nad Berlinem, Buenavista Social Club), w którym razem z bohaterem, podobnie jak miało to miejsce w Lisbon Story, poznajemy niezwykłe miasto na południu Włoch, w rytm fantastycznej muzyki Nicka Cave'a, Lou Reeda, Toma Waitsa, Portishead i wielu innych. Finn (Campino) współpracuje z największymi domami mody i najpiękniejszymi modelkami. W jego życiu nie brakuje intensywnych wrażeń, luksusu i sławy, powoli jednak zaczyna tęsknić za...

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...