• Informacje na temat:

  sesja urodzinowa

Artykuły na temat: sesja urodzinowa
 • Ola Ciupa świętuje 20-lecie "CKM-u" i swoją rozbieraną sesję. Kto jeszcze pojawił się na urodzinach?

  ..., Karolina Pilarczyk, Lidia Kopania, Ola Ciupa, prezenterka Klaudia Wiśniowska. "Dwa lata temu miałam okazję wystąpić jako dziewczyna 'CKM'. Sesja była niezwykła, bardzo zmysłowa, niezapomniane...

 • Marcelina Zawadzka obchodziła urodziny w Hell's Kitchen

  To był przełomowy rok w życiu Marceliny Zawadzkiej. Miss Polonia 2011 w bardzo krótkim czasie została gwiazdą telewizji. Urodzinowa kolacja w "Hell's Kitchen" okazała się świetnym sposobem na uczczenie jubileuszu i zwieńczenie nowych sukcesów.

 • Mateusz, babcia i Emilka przygotowują urodzinową niespodziankę dla Natalii. Ksiądz dowiaduje się od Pluskwy o nowym sklepie z upominkami, w którym pracuje...

 • Nagroda im. Wojciecha Kilara

  Podczas finałowego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Filmowej ogłoszono ustanowienie Nagrody im. Wojciecha Kilara. Inicjatywę ogłoszono podczas uroczystej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej: FMF świętuje 100-lecie ASCAPu, która odbyła się w niedzielę, 28 września, wieczorem, w Hali Ocynowni Arcellor Mittal Polska w Krakowie.

 • Pierwsza miłość

  Daga chce, żeby Patrycja wzięła udział w sesji zdjęciowej, która ma rozreklamować nową kolekcję ubrań jej salonu. Gdy dowiaduje się, ile kompleksów ma...

 • Urodzinowy prezent od Kylie Minogue

  Australijska supergwiazda muzyki pop Kylie Minogue we wtorek (28 maja) skończyła 45 lat, lecz życzenia od jej fanów pojawiają się na Facebooku i Twitterze już od kilku dni. W ramach podziękowań za urodzinowe wpisy wokalistka dała swym wielbicielom... premierową piosenkę.

 • "Jestem za stara, by pozować nago"

  Słynąca ze swoich kobiecych kształtów gwiazda reality show, Kim Kardashian , najprawdopodobniej nie weźmie już nigdy udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej.

 • Apteka ma 25 lat

  Jeden z najważniejszych polskich alternatywnych zespołów wystąpi dziś na wyjątkowym urodzinowym koncercie w warszawskim Hard Rock Cafe.

 • "Na Wspólnej": Smolny pali haszysz!

  Smolny kontynuuje terapię. Podczas jednego ze spotkań terapeuta proponuje, by zrobić następny krok i porozmawiać o relacjach z rodzicami. Krzysztof nie jest jednak na to gotowy. Rozmowa o matce kompletnie wyprowadza go z równowagi! Totalnie wzburzony, opuszcza salę… Jeden z uczestników terapii proponuje mu bardzo nietypową pomoc w uspokojeniu zdruzgotanych nerwów. Częstuje Smolnego haszyszem!

 • Członkowie zespołu Radio head pojawią się na urodzinowym koncercie Humphrey'a Lytteltona, słynnego brytyjskiego trębacza jazzowego. Impreza odbędzie się 23 maja, a grupa wykona wspólnie z solenizantem utwór zatytułowany "Living In a Glasshouse".

Wideo na temat: sesja urodzinowa
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...