• Informacje na temat:

  sesja viva

Artykuły na temat: sesja viva
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w "Vivie!". Tytuł sugestywny. Czyżby ciąża?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) rzeczywiście jest w ciąży? Ona i Radosław Majdan (46 l.) powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko? Niewykluczone! Pojawił się kolejny trop mogący świadczyć o takim obrocie spraw.

 • "Miłość na bogato": Karolina Gilon o swojej karierze

  Karolina Gilon, aktorka serialu Viva Polska "Miłość na bogato", pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Wywołało to duże zainteresowanie mediów i falę komentarzy, również tych negatywnych. Gilon uważa jednak, że dzięki ich autorom jej kariera nabiera rozpędu.

 • Naga sesja Szymona Majewskiego

  Na łamach magazynu "Viva" ukazała się naga sesja showmana, gospodarza satyrycznego programu "Szymon Majewski show". Dziennikarz w wywiadzie, który towarzyszy wspomnianym zdjęciom, wyznał m.in., że cierpiał w przeszłości na tak zwaną chorobę lustra: "Przechodząc obok, musiałem na nie zerknąć, chodziłem do lustra może częściej niż inni domownicy". Zapytany, czy żona docenia jego walory estetyczne...

 • Kayzen: Klip w telewizji

  Warszawska grupa Kayzen, w składzie której odnajdziemy Kay'a z Neolithic i Martę Meger-Jakubską z Enter Chaos, ma już zarejestrowany klip do kompozycji "Irremediable". Zostanie on pokazany, w nowej wersji, w najbliższy poniedziałek, 12 kwietnia, w stacji Viva Polska.

 • Sesja Egurroli i Tyrki z dzieckiem

  Znane osoby nie mają skrupułów, by miesiąc po narodzinach dziecka pojawić się z nim na łamach kolorowego magazynu.

 • Wielki sukces Dody!

  Czwartkowy wieczór 2 października 2008 r. należał do Dody. Podczas gali rozdania nagród Viva Comet aż cztery statuetki zgarnęła właśnie Dorota Rabczewska.

 • "Miłość na bogato": Hejterzy nakręcają karierę Karoliny Gilon!

  Karolina Gilon, aktorka serialu Viva Polska "Miłość na bogato", pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Wywołało to duże zainteresowanie mediów i falę komentarzy, również tych negatywnych. Gilon uważa jednak, że dzięki ich autorom jej kariera nabiera rozpędu.

 • Katatonia w "Chłodnej oddali"

  W połowie września dobiegła końca sesja nagraniowa nowego albumu szwedzkich grupy Katatonia. Premierę "The Great Cold Distance", siódmej płyty metalowych melancholików ze stolicy Szwecji poprzedzi wydanie singla "My Twin". Następca, owacyjnie przyjętego longplaya "Viva Emptiness" (2003) ukaże się 13 marca 2006 roku, pod skrzydłami Peaceville Records.

 • Wojciech Pokora: Tabloid ujawnia przyczynę jego śmierci

  Jak czytamy w jednym z tabloidów, Wojciech Pokora (†83 l.) od tygodni walczył z chorobą. Jeszcze w grudniu zeszłego roku udzielał wywiadu. Okazało się, że była to jego ostatnia rozmowa przeznaczona do publikacji. Gdy dziennikarka dzwoniła do jego agentki w celu umówienia terminu sesji, ta powiedziała, że aktor przebywa w szpitalu.

 • Natalia Siwiec: Wszyscy czekają na drugi sezon mojego reality-show

  Premierowe odcinki programu "Enjoy the View

Zdjęcia na temat: sesja viva
Wideo na temat: sesja viva
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Spotkanie w Palermo

  "Spotkanie w Palermo" to najnowszy film Wima Wendersa (Niebo nad Berlinem, Buenavista Social Club), w którym razem z bohaterem, podobnie jak miało to miejsce w Lisbon Story, poznajemy niezwykłe miasto na południu Włoch, w rytm fantastycznej muzyki Nicka Cave'a, Lou Reeda, Toma Waitsa, Portishead i wielu innych. Finn (Campino) współpracuje z największymi domami mody i najpiękniejszymi modelkami. W jego życiu nie brakuje intensywnych wrażeń, luksusu i sławy, powoli jednak zaczyna tęsknić za...