• Informacje na temat:

  sesja w mieszkaniu

Artykuły na temat: sesja w mieszkaniu
 • Majstrak o nagich sesjach: Nie zamierzam przestać!

  .... Tłumaczy, że nie chodzi jej o prowokację, lecz o przekaz artystyczny. "Mam plany związane z różnymi sesjami zdjęciowymi. Mam też bardzo fajny pomysł na sesję, którą chcę zrealizować, ponieważ teraz trochę się na tym polu odnajduję. Zaczęłam to traktować jako kolejną rolę, wyzwanie, inne spojrzenie na siebie.  Bo sesja to nie jesteśmy my, to są narzucone okoliczności, wnętrze, które nie jest...

 • Marcelina Zawadzka: Wierzę, że znajdę wielką miłość

  Często zaślepieni pięknem zewnętrznym, nie zwracamy uwagi na to, co w środku. Marcelina Zawadzka udowadnia, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza.

 • ​"Klan": Agnieszka Kaczorowska w czasie sesji na plaży

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przyjmując zaproszenie do bycia współgospodynią jednego z koncertów Polsat SuperHit Festiwalu, miała nadzieję, że podczas pobytu w Sopocie znajdzie chwilę czasu, by nacieszyć się słońcem, morzem i plażą...

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • Szok! Ryszard Kalisz wymeldował syna ze swojego mieszkania!

  Wygląda na to, że ojcowski zapał właśnie Ryszardowi Kaliszowi (57 l.) minął...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • "O mnie się nie martw": Mieszkanie za sprzątanie

  Do obsady "O mnie się nie martw“ dołączyła znakomita aktorka Hanna Śleszyńska, niezapomniana pani Jadzia z "Rodziny zastępczej“. Tym razem jako pani Irenka wynajmie pokój Krzyśkowi Małeckiemu (Paweł Domagała). Poznaj szczegóły!

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Mucha szuka nowego mieszkania

  .... Decyzja o wspólnym zamieszkaniu stawia go jednak w innym świetle. Dużym punktem dla Marcella jest na pewno fakt, że Ania może liczyć na jego pomoc i wsparcie. Były drugi reżyser "Jak Oni śpiewają" pomaga aktorce m.in. w negocjowaniu kontraktów. "Jest obecny przy rozmowach o nowych rolach Ani, a nawet przy sesjach zdjęciowych dla magazynów", mówi SHOW znajomy pary. Towarzyszy jej też na...

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.