• Informacje na temat:

  seweryn krajewski -zycie prywatne

Artykuły na temat: seweryn krajewski -zycie prywatne
 • Była żona Seweryna Krajewskiego walczy z chorobą

  ...żona muzyka Seweryna Krajewskiego (72 l.). Artysta, który po rozwodzie rezyduje w USA, nie chce zostawić jej w potrzebie. Postanowił działać. Szuka kliniki dla Elżbiety - Seweryn zaoferował, że(...)To dla niej jeden z najtrudniejszych momentów w życiu. Plany i nadzieje Elżbiety Krajewskiej (65 l.) były zupełnie inne. Niestety, wirusowe zapalenie wątroby typu C, znów dało o sobie znać. - Badam...

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Jest afera! Krajewski odizolowany od świata

  Wdowa po Krzysztofie Klenczonie martwi się losem Seweryna Krajewskiego (66 l.), który znalazł się pod wielkim wpływem Heleny Giersz. "Ona niszczy polską kulturę" - uważa Alicja Klenczon Corona.

 • Seweryn jest genialny!

  W trakcie opolskiego koncertu "Niebo z moich stron" usłyszymy nowe interpretacje piosenek Seweryna Krajewskiego (60 l.). O recitalu opowiada Maryla Rodowicz (61 l.).

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  .... Pierwsza miłość odc. 2725 Córka Marysi pisze list do prezydenta, prosząc o uniewinnienie mamy. Natomiast Seweryn prowadzi w Wadlewie własne dochodzenie. odc. 2726 Z więzienia wychodzi Marzena(...) działania. Olek i Seweryn urządzają na niego zasadzkę. odc. 2728 Okazuje się, że za wadlewskimi kradzieżami stoi Edek. Mężczyzna przeprasza za swoje postępowanie. Korona królów odc.97 Jolenta obmyśla...

 • "Sama nadaję rytm"

  najlepszy debiut. Ale później o Monice na dłużej zrobiło się cicho, nie licząc doniesień z jej prywatnego życia. Dopiero w listopadzie 2006 roku do sklepów trafił kolejny album Brodki, "Moje piosenki

 • ...", z największymi przebojami lat 20. i 30., w marcu 2010 otrzymała status platynowej. Piosenkarz nagrał również utwór "Lubię ten smutek" na płytę "Seweryn Krajewski Smooth Jazz", z jazzowymi wersjami utworów Seweryna(...) reżyserskim Andrzeja Seweryna "Kto nigdy nie żył..." (2006). Związany jest również z telewizją. Grał w spektaklach Teatru Telewizji, występował w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami", w której zajął czwarte...

 • Urbańska przejmuje władzę!

  Lubi zadania, które pozornie nie mają szans na powodzenie. Jak dotąd zawsze udawało się jej realizować nawet te niemożliwe.

 • Seweryn Krajewski ma córkę. Kobieta przerywa milczenie po latach!

  Gdy Julitta przyszła na świat, Seweryn Krajewski (68 l.) miał 22 lata. O tym, że znany muzyk jest jej ojcem, dotąd nikt nie wiedział!

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: "Escamillo" po "Rolowaniu"

  Po szeroko komentowanym "Rolowaniu" Natasza Urbańska zaprezentowała nowy teledysk. Wideo powstało do piosenki "Escamillo".