• Informacje na temat:

  sezon 3

Artykuły na temat: sezon 3
 • "Ania, nie Anna": Powstanie 3. sezon

  Netflix i CBC ogłosiły, że powstanie trzeci sezon serialu "Ania, nie Anna".

 • 3. sezon "House of Cards" już w sobotę! Cały!

  W sobotę, 28 lutego, abonenci nc+ jako pierwsi w Polsce będą mieli możliwość obejrzeć cały 3. sezon serialu "House of Cards" z dwoma odcinkami nakręconymi przez Agnieszkę Holland. Serial będzie dostępny zaledwie dzień po amerykańskiej premierze w kolekcji SERIALE+ w serwisie nc+go TV.

 • "Outlander": Sekrety 3. sezonu

  Po druzgocącym finale drugiego sezonu "Outlandera" na kolejny sezon przyjdzie czekać fanom kilka długich miesięcy. Tymczasem gwiazdy produkcji stacji Starz, Caitriona Balfe i Sam Heughan, w wywiadzie udzielonym serwisowi Variety, zdradziły czego możemy oczekiwać w 3. serii. Uwaga, spoilery.

 • Powstanie drugi sezon serialu "Zbrodnia"

  Powstanie drugi sezon serialu kryminalnego "Zbrodnia". Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, a 3-odcinkowa produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2015 roku.

 • "Absentia": Drugi sezon zadebiutuje 3 kwietnia

  Stana Katic powraca w drugim sezonie serialu "Absentia"! Kiedy produkcja pojawi się na antenie i co czeka Emily Byrne w najnowszej odsłonie?

 • "Sherlock": Tragedia w 4. sezonie

  Mark Gatiss, współtwórca serialu BBC "Sherlock" (i zarazem odtwórca roli brata tytułowego bohatera, Mycrofta) zdradził, że fani produkcji powinni "oczekiwać tragedii" w 4. sezonie show.

 • "Stranger Things": Nowy zwiastun i plakaty 3. sezonu

  Już 4 lipca w serwisie Netfilx pojawi się 3. sezon Stranger Things! Niebawem wielbiciele produkcji będą mogli zobaczyć dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Producenci wiedzą jak podgrzać(...) na okres wakacji, będzie wypoczywać większość mieszkańców Hawkinks. Dla damskiej części dodatkową atrakcja będzie przystojny ratownik - Billy. W drugim sezonie na jego widok słabo robiło się...

 • 3. sezon serialu "Hannibal" od 5 czerwca w AXN

  Z nową tożsamością, lecz z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania, dr Lecter powraca w kolejnej odsłonie serialu "Hannibal". 5 czerwca o godz. 23, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze, kanał AXN zaprosi widzów na pierwszy odcinek długo wyczekiwanego, trzeciego sezonu produkcji o najsłynniejszym mordercy w historii kina. Tym razem role się odwracają: Lecter ucieka i ukrywa się przed

 • "Stranger Things": Powstanie czwarty sezon

  Co prawda wielu fanów było pewnych, że czwarty sezon "Stranger Things" z pewnością powstanie, jednak Netflix zdecydował się oficjalnie poinformować o wznowieniu produkcji trzy miesiące po premierze. Przy okazji, okazało się, iż bracia Duffer podpisali z serwisem umowę o wieloletniej współpracy.

 • Będzie czwarty sezon "House of Cards"

  W 2016 roku na ekrany powróci głośny serial "House of Cards" - o intrygach na szczytach amerykańskiej władzy. O planowanym czwartym sezonie serialu, którego producentem jest platforma internetowa Netflix, poinformowano w nocy z 2 na 3 kwietnia.

Zdjęcia na temat: sezon 3
Wideo na temat: sezon 3
Dyskusje na temat: sezon 3