• Informacje na temat:

  sezon serialu

Artykuły na temat: sezon serialu
 • "Ślad": Rusza 3. sezon serialu

  Już w najbliższą niedzielę (20 października) o godzinie 23:05. zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii serialu kryminalnego "Ślad". Czy podinspektor Renata Różańska (Anita Janica) przeżyła krwawy(...))? Jakie zmiany czekają nas w nowym sezonie?

 • Powstanie drugi sezon serialu "Zbrodnia"

  Powstanie drugi sezon serialu kryminalnego "Zbrodnia". Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, a 3-odcinkowa produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2015 roku.

 • ​"Zniewolona": Powstanie trzeci sezon serialu?

  Ukraiński serial "Zniewolona" emitowany jest w TVP1 od początku lipca. Niespodziewanie stał się hitem stacji, a jego popularność ciągle rośnie. Widzowie odliczają dni do ostatniego odcinka. Powstanie kolejny sezon?

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

 • ​"Zniewolona": Kiedy zobaczymy drugi sezon serialu?

  Ukraiński serial "Zniewolona" emitowany jest w TVP1 od początku lipca. Niespodziewanie stał się hitem stacji, a jego popularność ciągle rośnie. Pierwszy sezon serialu właśnie dobiega końca. Kiedy zobaczymy następne odcinki?

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • "Ultraviolet": Powstanie drugi sezon serialu

  Za realizację 12-odcinkowej produkcji ponownie odpowiadać będzie Opus TV. Zdjęcia do drugiego sezonu "Ultravioletu" rozpoczną się w maju w Łodzi.

 • 3. sezon serialu "Hannibal" od 5 czerwca w AXN

  Z nową tożsamością, lecz z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania, dr Lecter powraca w kolejnej odsłonie serialu "Hannibal". 5 czerwca o godz. 23, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze, kanał AXN zaprosi widzów na pierwszy odcinek długo wyczekiwanego, trzeciego sezonu produkcji o najsłynniejszym mordercy w historii kina. Tym razem role się odwracają: Lecter ucieka i ukrywa się przed

 • "Przekręt": Premiera 2. sezonu serialu

  ..."Przekręt" to serial inspirowany popularnym filmem Guya Ritchiego z 2000 r. o tym samym tytule. Pierwszy sezon produkcji koncentrował się na grupie dwudziestokilkuletnich naciągaczy, którzy natrafiają na ciężarówkę pełną skradzionego złota.

 • Kirsten Dunst w serialu "Fargo"

  Hollywoodzka aktorka Kirsten Dunst ("Melancholia", "Spider-Man", Zakochany bez pamięci") wystąpi w drugim sezonie serialu "Fargo". Produkcja ma mieć telewizyjną premierę jesienią 2015 roku.

Zdjęcia na temat: sezon serialu
Wideo na temat: sezon serialu
Dyskusje na temat: sezon serialu