• Informacje na temat:

  shahrukh khan producent

Artykuły na temat: shahrukh khan producent
 • Grożą Shahrukhowi Khanowi

  12 lutego na ekrany indyjskich kin wyszedł obraz "Nazywam się Khan", nowy film z największą gwiazdą Bollywoodu, Shahrukhiem Khanem. Choć popularność aktora na całym świecie nie maleje od lat, projekcje jego nowego dzieła w Bombaju są zagrożone przez zwolenników skrajnie prawicowej hinduistycznej partii stanu Maharasthra - Shiv Sena, której nie spodobały się propakistańskie wypowiedzi artysty.

 • Shah Rukh Khan w Hollywood

  Największa gwiazda bollywoodzkiego kina, Shah Rukh Khan, został w czwartek, 28 stycznia, uhonorowany w Hollywood. Jego woskowa podobizna znalazła się w nowym muzeum Madame Tussauds w Los Angeles.

 • Goła klata Shah Rukh Khana

  "Można Shah Rukh Khana zabić, a on i tak powróci" - ironizują recenzenci i dodają, że momentem kulminacyjnym najnowszego filmu z udziałem bollywoodzkiego gwiazdora "Om Shanti Om" jest... prezentacja nowej wersji klaty bożyszcza.

 • Gwiazda Bollywood w Polsce

  Katrina Kaif, uznana za jedną z największych gwiazd kina bollywoodzkiego, 2 sierpnia pojawi się w Krakowie. Aktorka przyjedzie do Polski, aby wystąpić w reklamie kosmetyków, współprodukowanej przez Film Polska Shots.