• Informacje na temat:

  shakin stevens

Artykuły na temat: shakin stevens
 • Shakin' Stevens: Ukochana uratowała mu życie

  Gdy Shakin’ Stevens poczuł w klatce piersiowej piekący ból, zrobił to, co większość mężczyzn - wziął... lek na zgagę. - Położyłem się do łóżka i to ostatnie, co pamiętam - wyznaje artysta. Tej nocy, w 2016 r., miał zawał serca. Drugi - pierwszy przeżył sześć lat wcześniej. Uratowała go tylko świadomość, wiedza i miłość jego życiowej partnerki Sue Davies. - Czytałam w łóżku, gdy nagle...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Muzyczne wspomnienia z lat 80. zdominują tegoroczny Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawią się gwiazdy muzyki pop z tamtych czasów: Samantha Fox, Kim Wilde, Limahl i Kajagoogoo, Shakin' Stevens, oraz Tomas Anders z Modern Talking.

 • Shakin' Stevens w Kongresowej

  W połowie maja na jedyny koncert do Polski przyjedzie walijski wokalista Shakin' Stevens, jedna z największych gwiazd lat 80.

 • Życzenia od Shakin' Stevensa!

  Popularny walijski piosenkarz składa życzenia użytkownikom INTERIA.PL!

 • Piosenkarz w szpitalu. Z powodu stresu?

  Walijski wokalista Shakin' Stevens trafił w poprzednim tygodniu do szpitala. Wycieńczony pracą nad nowym albumem, piosenkarz zemdlał w swoim domu.

 • Znów zagra swój przebój

  16 maja do Polski przyjedzie walijski wokalista Shakin' Stevens, jedna z największych gwiazd lat 80. Zapowiedział, że w warszawskiej Sali Kongresowej będzie można usłyszeć jego wielki przebój "Cry Just A Little Bit".

 • Sylwester pełen gwiazd

  Znane są pierwsze gwiazdy, także światowe, tegorocznej imprezy sylwestrowej na krakowskim Rynku.

 • Drugi dzień 45. Międzynarodowego Sopot Festival 2008 (niedziela, 24 sierpnia) upłynął pod znakiem szalonej podróży do lat 80. Na zakończenie imprezy wystąpiły gwiazdy kiczu sprzed lat.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów

  Niezależnie od aury wspaniale zapowiada się tegoroczny Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie. Dziesiątki tysięcy krakowian będą wspólnie bawić się przy utworach polskich i światowych gwiazd.

Wideo na temat: shakin stevens
 • Gość

  David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

  Kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry'ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.