• Informacje na temat:

  shakira i jej mąż

Artykuły na temat: shakira i jej mąż
 • Shakira (38 l.) i Gerard Pique (28 l.) są szantażowani przez tajemniczego mężczyznę, który grozi, że ujawni w sieci ich erotyczne nagranie!

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Shakira wychodzi za mąż

  Coraz mniejsze szanse są na to, że Shakira (30 l.) przyjedzie do Polski. Powód? Latynoska gwiazda po światowym tournee przygotowuje się do własnego ślubu.

 • Dlaczego Shakira nie chce wyjść za mąż?

  Latynoska wokalistka Shakira nie zamierza brać ślubu z Gerardem Pique. Powód?

 • Shakira nie chce wyjść za mąż

  Shakira obiecała sobie, że nigdy nie wyjdzie za mąż, gdyż, jak twierdzi, prasa brukowa z pewnością szeroko komentowałaby jej... rozwód, w wypadku rozstania z mężem.

 • Chce dziecka, ale nie ślubu

  Gwiazda pop Shakira obiecała sobie, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Dlaczego?

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...rodzicom podobno pogratulowali nawet... księżna Kate i książę William! Czytaj dalej na następnej stronie Daria Widawska (38 l.) i jej mąż Michał Jarosiński niedawno także cieszyli się(...) jej córeczka. Wreszcie wyjawiła, że ona i jej mąż James Righton (32 l.) wybrali dla dziewczynki imię Edie. Podoba wam się? Czytaj dalej na następnej stronie Na tę chwilę czekali nie tylko...

 • MTV: Nagrody za najciekawsze teledyski

  W nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września), telewizja MTV przyzna swe doroczne nagrody dla najlepszych teledysków minionego roku. Impreza, która odbędzie się po raz 23., w tym roku przeszła liczne zmiany, a organizatorzy zapowiadają sporo niespodzianek. Reporter INTERIA.PL poleciał do Nowego Jorku, by zza kulis przyglądnąć się bliżej tegorocznej ceremonii wręczania MTV Video Music Awards.

 • ...(32 l.) od dawna marzyła, by zostać mamą, jednak jej mąż, Justin Timberlake, długo nie czuł się gotowy na ojcostwo. W końcu jednak aktorce udało się przekonać go do rodzicielstwa i za kilka miesięcy(...). Znana z "Tańca z gwiazdami" Kamila Kajak (30 l.) w tym roku dołączy do grona mam. Tancerka i jej mąż z tego powodu zrezygnowali z udziału w show. Po raz pierwszy mamą zostanie także Blake...

 • ALS Ice Bucket Challenge: Chris Martin nominowany przez byłą żonę!

  Każdy dzień przynosi wysyp kolejnych filmików, na których gwiazdy oblewają się lodowatą wodą.

Wideo na temat: shakira i jej mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.