• Informacje na temat:

  shakira jest juz w polsce

Artykuły na temat: shakira jest juz w polsce
 • Shakira wychodzi za mąż

  Coraz mniejsze szanse są na to, że Shakira (30 l.) przyjedzie do Polski. Powód? Latynoska gwiazda po światowym tournee przygotowuje się do własnego ślubu.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • "GLOW": Powiększa się obsada drugiego sezonu

  Shakira Barrera ("Faking it") dołaczyła do obsady drugiego sezonu serialu "GLOW".

 • Shakira w Polsce!

  Shakira Isabel Mebarak Ripoll, znana wszystkim jako Shakira, światowa gwiazda muzyki latynoamerykańskiej odwiedzi w tym roku Polskę! Będzie to jej pierwsza wizyta w naszym kraju.

 • Zaręczynowy prezent Farrella dla Bachledy-Curuś?

  Wygląda na to, że związek Colina Farrella (33 l.) i Alicji Bachledy-Curuś (26 l.) nie jest wyłącznie przelotnym romansem, a czymś poważniejszym. Aktor kupił już w Krakowie ekskluzywny apartament w okolicach rynku. To piękny, zaręczynowy prezent?

 • Czego wstydzi się Shakira

  Shakira podobno kupiła prawa do serialu, w którym grała na początku kariery, i kazała spalić cały materiał! Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Shakira. Bose stopy, białe sny", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa IUVI.

 • "GLOW": Wrestlerki wracają na ring

  ...w pierwszej serii twórcy przymykali oko na niekiedy obraźliwy wydźwięk niektórych scen, teraz zauważają popełnione wcześniej błędy i śmieją się sami z siebie. Jest to szczególnie widoczne w czwartym odcinku, prawie w całości poświęconym Tammé Dawson (Kia Stevens). Warto też zwrócić uwagę na kwestie Yolandy (Shakira Barrera), nowej bohaterki, która ciętymi ripostami sprowadza często na ziemię pozostałe...

 • Shakira znów w Polsce?

  Jak informują media, żony i partnerki piłkarzy Hiszpanii zamieszkają podczas Euro 2012 w Juracie. Czy pośród nich będzie gwiazda pop Shakira?

 • ...z producentów następczyni Przybylskiej zmuszony jest szukać poza granicami Polski. "Nie szukamy na razie żadnej polskiej gwiazdy, która zastąpi Anię, bo to jest raczej niemożliwe. Tak naprawdę nikt(...) w Hollywood. Para jest rodzicami trójki dzieci. Zagraniczne media poinformowały w minionym tygodniu, że ich rodzina powiększy się o jeszcze jedną pociechę! Courtney Love zaszokowała wyznaniem...

 • Shakira: Nowa Alanis Morissette?

  Na sklepowe półki w Polsce trafiła właśnie pierwsza angielskojęzyczna płyta Shakiry. Kolumbijskiej wokalistce pomagał m.in. Glen Ballard, producent znany ze współpracy z Alanis Morissette. Nic więc dziwnego, że wiele osób zaczęło porównywać Shakirę do kanadyjskiej konkurentki. Ona twierdzi jednak, iż tego typu porównania są dla niej komplementem.