• Informacje na temat:

  shakira łodz

Artykuły na temat: shakira łodz
 • Shakira w Polsce!

  17 maja w Atlas Arena w Łodzi wystąpi latynoska gwiazda - Shakira!

 • Shakira zaśpiewa Metallikę!

  We wtorek, 17 maja, kolumbijska gwiazda pop Shakira zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie. Przejrzeliśmy listę utworów z tegorocznych występów piosenkarki, zwłaszcza z Zagrzebia i Belgradu. Sprawdźcie, co na 99% usłyszą również polscy widzowie!

 • Shakira latynoską osobowością roku

  Kolumbijska gwiazda pop Shakira otrzyma 9 listopada latynoską Grammy dla osobowości roku.

 • Shakira: Przedstawiam wam moje słoneczko

  To już oficjalne! Kolumbijska wokalistka Shakira spotyka się z gwiazdą Barcelony, Gerardem Pique!

 • Shakira i Rihanna razem (piosenka "Can't Remember To Forget You")

  Kolumbijska supergwiazda pop Shakira przypomina o sobie z pomocą koleżanki po fachu z Barbadosu - Rihanny. Panie przygotowały wspólnie piosenkę "Can't Remember To Forget You", którą słuchacze poznają w najbliższy poniedziałek (13 stycznia).

 • To nie był show

  Kiedy ze sceny w łódzkiej hali popłynęły dźwięki finałowego numeru "Waka Waka" posadzka, trybuny (i sufit na pewno też) drżały od energicznych podskoków publiczności. We wtorek, 17 maja, Shakira po raz pierwszy wystąpiła w Polsce.

 • Premier nie bał się Shakiry

  Shakira jest zachwycona premierem Wielkiej Brytanii, Gordonem Brownem. Pochodząca z Kolumbii wokalistka popiera jego program edukacyjny dla krajów trzeciego świata.

 • Natalia Lesz koncertuje

  We wtorek, 27 stycznia, Natalia Lesz rozpoczyna trasę koncertową promującą jej debiutancki album nazwany jej imieniem i nazwiskiem.

Wideo na temat: shakira łodz
 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...

 • Chińczyk na wynos

  W romantycznej scenerii, w ślicznie udekorowanej łodzi, nad pięknym jeziorem przystojny młody człowiek chce się oświadczyć ukochanej. Nagle dzieje się coś dziwnego - z nieba spada… krowa, wprost na zakochaną parę. Mrukliwy Roberto prowadzi w Buenos Aires sklep żelazny. Z pogardą patrzy na klientów i wykłóca się z producentami gwoździ o swoje zamówienia. Jego życie jest spokojne i uporządkowane. Tylko pozornie. Roberto pasjami przeczesuje prasę codzienną w poszukiwaniu pikantnych, pełnych...

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...