• Informacje na temat:

  shakira rozstała się

Artykuły na temat: shakira rozstała się
 • Shakira i Gerard Pique jednak się nie rozstali?!

  Wiadomość o rzekomym rozstaniu piosenkarki i piłkarza, którą podał jeden z hiszpańskich tabloidów, zelektryzowała fanów tej znanej pary. Shakira i Gerard Pique związali się ze sobą w 2010 roku(...)". Pique pokazał migawkę z koncertu, na którym towarzyszyła mu właśnie Shakira. To nieco uspokoiło fanów pary. Również tabloidy zmieniły ton. Teraz donoszą, że para najprawdopodobniej wcale się nie...

 • Shakira rozstała się z partnerem!

  Po ponad 10 latach kolumbijska gwiazda Shakira (33 l.) rozstała się z Antonio de la Rua, 37-letnim synem byłego prezydenta Argentyny.

 • Shakira i Gerard Pique przechodzą kryzys?!

  Piosenkarka i piłkarz związali się ze sobą w 2010 roku. Trzy lata później urodził im się pierwszy syn, Milan, kolejne dwa lata później drugi - Sasha. Dotąd uważani byli za parę idealną, którą omijają głębsze kryzysy. Czyżby teraz jednak coś się między nimi zepsuło? Według zagranicznych mediów, w grę wchodzi nawet rozstanie Shakiry i Pique! Skąd takie plotki? Hiszpańskim mediom nie uszedł...

 • Shakira: Przedstawiam wam moje słoneczko

  To już oficjalne! Kolumbijska wokalistka Shakira spotyka się z gwiazdą Barcelony, Gerardem Pique!

 • Shakira trzyma krótko Gerarda Pique

  Shakira (37 l.) i Gerard Pique (27 l.) tworzą od dwóch lat szczęśliwy związek. Para ma jednak wobec siebie pewne wymagania…

 • Shakira kontra były chłopak. Będzie proces?

  A tak się kochali... Antonio de la Rua domaga się podziału wielomilionowej fortuny Shakiry, z którą był związany przez prawie 11 lat.

 • Shakira po latach rozstała się z partnerem

  Shakira potwierdziła, że po 11 latach związku rozstała się ze swoim partnerem, Antoniem de la Rua. Artystka wyznała, że jest sama już od kilku miesięcy.

 • Shakira i Pique pokazali maleństwo!

  Piłkarz FC Barcelony Gerard Pique, narzeczony kolumbijskiej wokalistki Shakiry, zamieścił w internecie zdjęcie z ultrasonografu przedstawiające ich syna.

 • Shakira i Gerard Pique wezmą ślub w tajemnicy?

  Shakira (37 l.) wyjawiła w wywiadzie, że nie planuje ślubu z Garardem Pique (27 l.). Chciała jedynie zmylić media?

 • Shakira odzyskała wiarę w Boga, gdy...

  Modlitwy Shakiry o idealnego partnera zostały wysłuchane, gdy kolumbijska gwiazda poznała obrońcę Barcelony Gerarda Pique.

Wideo na temat: shakira rozstała się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...