• Informacje na temat:

  shakira wybrała

Artykuły na temat: shakira wybrała
 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  Popławskiej (35 l.).  Aktorka wybrała dla niej imię Zofia. Od razu zaczęto spekulować, kto jest ojcem małej pociechy. Zwłaszcza, że artystka ukrywała to w wielkiej tajemnicy. Pojawiły się więc plotki(...) z najgorętszych par w show-biznesie. Shakira (38 l.) i Gerard Pique (28 l.) odkąd tylko wyjawili, że szaleńczo się w sobie zakochali, od razu znaleźli się na celowniku mediów. Na szczęście oni sami lubią...

 • Donatan i Cleo: "Slavic Girls" polskim teledyskiem roku

  W kategoriach globalnych triumfowali m.in.: Katy Perry, Sam Smith, Shakira oraz Demi Lovato.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Shakira: Biodra nie kłamią

  Finałowy przebój "Hips Don't Lie" i żywiołowe hiszpańskojęzyczne piosenki to najmocniejsze punkty sobotniego (3 marca) koncertu Shakiry w Pradze.

 • Słoneczna Shakira na okładce nowej płyty

  Shakira ujawniła okładkę swojej nowej płyty, która ukaże się15 października. Album będzie nosił tytuł "Sale El Sol".

 • Pobaw się Shakirą

  Wygląd Shakiry w jej ostatnim wideoklipie "Objection (Tango)" wstrząsnął zapewne wieloma jej fanami. Przeszył on także dreszczem pracowników działu lalkarskiego firmy Mattel, twórców słynnej lalki Barbie. Postanowili oni unieśmiertelnić latynoską gwiazdę i w marcu przyszłego roku wypuszczą na rynek lalkę będącą jej podobizną.

 • Shakira: Nowa Alanis Morissette?

  Na sklepowe półki w Polsce trafiła właśnie pierwsza angielskojęzyczna płyta Shakiry. Kolumbijskiej wokalistce pomagał m.in. Glen Ballard, producent znany ze współpracy z Alanis Morissette. Nic więc dziwnego, że wiele osób zaczęło porównywać Shakirę do kanadyjskiej konkurentki. Ona twierdzi jednak, iż tego typu porównania są dla niej komplementem.

 • Co Shakira porabiała w Gdańsku? "Obiecaliśmy dyskrecję"

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Shakira zaśpiewa hymn mundialu w RPA

  Pieśń wykonywana przez kolumbijską piosenkarkę Shakirę i południowoafrykański zespół Freshlyground została wybrana na hymn piłkarskich mistrzostw świata 2010 roku w RPA.

 • Wybierz Przebój Roku 2010!

  Lady GaGa, Katy Perry, Shakira, Robert Gawliński, Agnieszka Chylińska. Co łączy tych artystów? Wszyscy powalczą o tytuł Przeboju Roku RM FM.

Wideo na temat: shakira wybrała
 • Noe: Wybrany przez Boga

  Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji...

 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...