• Informacje na temat:

  shakira zdjęcia

Artykuły na temat: shakira zdjęcia
 • Shakira i Gerard Pique na wspólnym zdjęciu! Kryzys za nimi?

  .... Jednak fani zapewne od razu zauważyli, że w mediach społecznościowych przestały pojawiać się wspólne zdjęcia wokalistki i piłkarza. Wcześniej zakochani nie stronili od publikowania zabawnych filmików oraz fotografii z nimi w rolach głównych.  Do tego wszystkiego doszły jeszcze problemy ze zdrowiem. W listopadzie zeszłego roku Shakira poinformowała, że jej struny głosowe są w dramatycznym stanie...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • Shakira już nie jest blondynką? Tą zmianą zadziwiła wszystkich!

  Shakira (40 l.) pochwaliła się właśnie nowymi zdjęciami i zaskoczyła metamorfozą swoich fanów!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Shakira (38 l.) i Gerard Pique (28 l.) są szantażowani przez tajemniczego mężczyznę, który grozi, że ujawni w sieci ich erotyczne nagranie!

 • Shakira ma już 100 milionów fanów na Facebooku!

  Kolumbijska wokalistka Shakira jest pierwszą osobą, która na swoim facebookowym profilu przekroczyła liczbę 100 milionów "lubiących".

 • Shakira już tak nie wygląda!

  Shakira (39 l.) ostatnio przez długi czas nie pokazywała się publicznie. Teraz okazało się, że wygląda zupełnie inaczej!

 • Shakira torturowana

  Shakira, popularna kolumbijska wokalistka, powraca po czteroletniej przerwie płytą "Fijacion Oral 1", zawierającą jedynie hiszpańskojęzyczne nagrania. Jej premierę wyznaczono na 6 czerwca. Niespełna pół roku później, w listopadzie, Shakira wyda kolejny album, tym razem anglojęzyczny "Oral Fixation 2". Pierwsze wydawnictwo promuje singel "La Tortura", do którego teledysk możecie zobaczyć na

 • Shakira pokazała zdjęcie synka!

  Shakira (38 l.) postanowiła podzielić się swoją radością z całym światem.

 • Shakira w filmie z "Zagubionym"

  Popularna wokalistka Shakira wystąpi w "epickim romansie" 'Dare to Love Me", gdzie partnerować będzie jej znany z serial u "Zagubieni" Rodrigo Santoro. Będzie to opowieść o pobycie w Paryżu legendy tanga Carlosa Gardela.

Wideo na temat: shakira zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...