• Informacje na temat:

  shannen doherty

Artykuły na temat: shannen doherty
 • Słynna Brenda z kultowego "Beverly Hills 90210" od roku walczy z rakiem piersi. Jakiś czas temu okazało się, że Shannen Doherty (45 l.) ma przerzuty do węzłów chłonnych i konieczna jest kolejna seria chemioterapii. Gwiazda postanowiła dokumentować na Instagramie swoją walkę z tą straszną chorobą, aby pokazać, że życie nie składa się tylko z jadania w modnych knajpach i pięknych selfie...

 • Shannen Doherty przyznała się do winy

  Shannen Doherty, 29-letnia amerykańska gwiazda serial u "Beverly Hills 90210", przyznała się właśnie, iż 28 grudnia 2000 roku prowadziła samochód w stanie nietrzeźwym. Wyrok w tej sprawie zapadnie po posiedzeniu sądu, które odbędzie się 12 czerwca.

 • Shannen Doherty (45 l.), zasłynęła rolą Brendy w kultowym "Beverly Hills 90210". Od roku kobieta zmaga się z rakiem piersi. Jakiś czas temu okazało się, że ma przerzuty do węzłów chłonnych i konieczna jest kolejna seria chemioterapii. Gwiazda podzieliła się tym z fanami i od jakiegoś czasu na Instagramie dokumentuje swoją walkę z chorobą. Pokazała, jak goliła głowę i opublikowała wideo, na którym...

 • Shannen Doherty: Cień Brendy Walsh

  Patrząc na jej twarz pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi do głowy, to... "Brenda?". W ten sposób zareagował na widok Shannen Doherty grany przez Ethana Suplee bohater "Szczurów z supermarketu"(1995) Kevina Smitha. Była gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" odgryzła się niewybrednym epitetem.

 • ​ "Beverly Hills 90210": Niepokojące wyniki badań Shannen Doherty

  Wydawało się, że Shannen Doherty wygrała walkę z nowotworem. Najnowsze wyniki jej badań mogą zaniepokoić fanów aktorki.

 • Świąteczne wyzwanie Shannen Doherty

  Shannen Doherty, gwiazda serial u "Beverly Hills 90210", rzuciła swemu tacie świąteczne wyzwanie. W konkursie na "najlepszego indyka" aktorka ma zamiar udowodnić, iż jest kucharzem Numer 1 w swej rodzinie.

 • Shannen Doherty (45 l.), która od ponad roku walczy z rakiem piersi, postanowiła zgolić włosy.

 • Shannen Doherty zmienia zawód

  Amerykańska aktorka Shannen Doherty postanowiła zmienić branżę. Gwiazda rozpoczęła właśnie karierę w świecie mediów jako dyrektor artystyczny jednego z kolorowych magazynów.

 • "Beverly Hills, 90210": Shannen Doherty pokonała chorobę?

  Nowotwór Shannen Doherty ("Beverly Hills, 90210") jest w stanie remisji. Aktorka podzieliła się dobrą wiadomością z fanami na Instagramie.

 • Kłótnie w "Beverly Hills 90210"

  Tori Spelling atakuje, Shannen Doherty ignoruje, czyli "Beverly Hills 90210" poza planem.

Zdjęcia na temat: shannen doherty
Wideo na temat: shannen doherty
 • Nowotwór Shannen Doherty jest w stanie remisji

  Nowotwór Shannen Doherty jest w stanie remisji. Aktorka podzieliła się dobrą wiadomością z fanami na Instagramie. Dwa lata temu u Shannen zdiagnozowano raka piersi. Aktorka przeszła mastektomię oraz chemioterapię i radioterapię. Źródło": X-News

 • Kultowy serial "Beverly Hills, 90210" powraca. Jennie Garth i Tori Spelling na spotkaniu prasowym

  Kultowy serial "Beverly Hills, 90210" powraca. W obsadzie nowej serii zobaczymy m.in. Jasona Priestleya, Shannen Doherty, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, Briana Austin Greena oraz Tori Spelling. Niestety, wśród nich zabrakło Luke'a Perry'ego, który zmarł w marcu tego roku z powodu udaru. Kontynuacja kultowego serialu nazywa się "BH90210" i będzie się składać z sześciu odcinków

 • Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód!

  również był już dwukrotnie żonaty - z Elizabeth Daily i Shannen Doherty. Można się pogubić... Myślicie, że będzie trzeci ślub? (Źródło: CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: shannen doherty