• Informacje na temat:

  shannen doherty 2011

Artykuły na temat: shannen doherty 2011
 • "Czarodziejki": Od A do Z

  ...z Shannen Doherty (Prue). Inna teoria mówiła, że popadł w konflikt z producentami, domagając się więcej czasu na ekranie i kiedy atmosfera zrobiła się nieprzyjemna, postanowił poszukać innych wyzwań(...). Czy na zawsze? S jak siostrzana więź. Doherty i Combs spotkały się na planie jako przyjaciółki z 10-letnim stażem. Mało kto jednak wie, że gdy Shannen odeszła z serialu, Holly Marie chciała iść...

 • "MacGyver": (Nie)godni następcy

  ...! Zaczęło się w 2008 r., kiedy to stacja CW, szukając młodzieżowego hitu, zamówiła współczesną wersję "Beverly Hills 90210". Wabikiem miały okazać się gościnne występy Shannen Doherty i Jennie Garth(...) angażując największą gwiazdę oryginału - Heather Locklear. Niestety, ten statek poszedł na dno i po niepełnej (18-odcinkowej) serii jego historia dobiegła końca. Z kolei w 2011 r. sromotną porażką...

Zdjęcia na temat: shannen doherty 2011
Wideo na temat: shannen doherty 2011
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.