• Informacje na temat:

  shannon leto perkusista

Artykuły na temat: shannon leto perkusista
 • Aresztowano muzyka 30 Seconds To Mars

  Perkusista Shannon Leto z zespołu 30 Seconds To Mars został zatrzymany przez policję.

 • Co dalej z 30 Seconds To Mars? Będzie przerwa, ale jak długa?

  Czy to koniec 30 Seconds To Mars? W mediach pojawia się coraz więcej informacji wskazujących na rozpad zespołu Jareda Leto!

 • 30 Seconds To Mars w przeboju U2 - posłuchaj!

  20 lipca uwielbiany w Polsce amerykański zespół 30 Seconds To Mars zagrał akustyczny koncert w ramach słynnego cyklu "MTV Unplugged". Podczas tego występu grupa wykonała wielki przebój U2.

 • 30 Seconds To Mars: To jest wojna

  Spadające z nieba samoloty, czołgi i helikoptery - w teledysku "This Is War" grupy 30 Sceonds To Mars sporo się dzieje.

 • Dramatycznie niska sprzedaż płyt

  Tej tendencji nikt i nic nie jest w stanie odwrócić, nawet rewelacyjnie spisujący się na listach bestsellerów Eminem. Sprzedaż albumów spada z roku na rok i z miesiąca na miesiąc.

 • Coke Live, czyli Marsjanie atakują

  Co mają wspólnego zagraniczne gwiazdy tegorocznego festiwalu Coke Live? Otóż tak się szczęśliwie złożyło, że słyną z wyjątkowych występów na żywo, zwłaszcza Muse i The Chemical Brothers. Ale to nie wszystko. Muse, 30 Seconds To Mars oraz N.E.R.D. łączy dodatkowo... kosmos.

Wideo na temat: shannon leto perkusista
 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Kaznodzieja z karabinem

  Sam Childers (Butler), narkotykowy diler i członek gangu motocyklowego, w dramatycznych okolicznościach nawraca się i rozpoczyna walkę o utworzenie sierocińca w rozdartej wojną Afryce. Na drodze stają mu miejscowi watażkowie, którzy sprawują w Sudanie krwawe rządy. Pozbawieni skrupułów, wcielają do armii dzieci i wysyłają je na wojnę. Childers nie będzie przebierał w środkach, walcząc o życie sierot i o odkupienie własnych grzechów.