• Informacje na temat:

  sharleen spiteri piosenkarka

Artykuły na temat: sharleen spiteri piosenkarka
 • Sharleen Spiteri, wokalistka szkockiej grupy Texas, jest zawiedziona, że jej zespół nie otrzymał żadnej nominacji do tegorocznych Brit Awards - nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Piosenkarka nie zgadza się z tym i dała temu publicznie wyraz, krytykując organizatorów całej ceremonii.

 • Sharleen Spiteri, wokalistka popularnego szkockiego zespołu Texas, chce mieć dziecko. Niedawno przyznała nawet, iż bardzo by się ucieszyła, gdyby zaszła w ciążę.

 • Texas: Dwuletni urlop

  Sharleen Spiteri, wokalistka popularnej szkockiej grupy Texas, poinformowała fanów, że zespół zawiesi działalność na dwa lata. Po upływie tego czasu formacja powrócić ma z nową płytą. W mediach pojawiły się spekulacje na temat podjętej przez muzyków decyzji - najwięcej domysłów dotyczy zaś planów życiowo-artystycznych Sharleen.

 • "Nasze kawałki są świetne"

  Trzeci tydzień z rzędu najpopularniejszym utworem Wielkiej Brytanii jest "Dance Wiv Me" londyńskiego rapera Dizzee Rascala.

 • Madonna podbiła Londyn

  Ponad trzy tysiące fanów obejrzało pierwszy od siedmiu lat występ Madonny w Wielkiej Brytanii. Amerykańska wokalistka wystąpiła 28 listopada w londyńskiej sali Brixton Academy. Koncert transmitowano na żywo w Internecie, gdzie widziało go kilka milionów osób!

Wideo na temat: sharleen spiteri piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...