• Informacje na temat:

  sharleen spiteri plotki

Artykuły na temat: sharleen spiteri plotki
 • Texas: Samotna wokalistka

  Sharleen Spiteri (38 l.), wokalistka grupy Texas, rozstała się ze swoim długoletnim partnerem Ashley'em Heathem (37 l.). Jak się okazało, parą nie są już od 2004 roku, ale nie rozgłaszali tego ze względu na dobro swojej córki, 3-letniej Misty Kid.

 • Inwazja Mocy dotarła do Warszawy - a właściwie na lotnisko w podwarszawskim Modlinie, bo przecież w mieście by się nie zmieściła... Pogoda jest wspaniała, promienie słoneczne skutecznie podgrzewają atmosferę - chociaż i bez tego byłoby gorąco!

Wideo na temat: sharleen spiteri plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.