• Informacje na temat:

  sharlto copley zdjęcia

Artykuły na temat: sharlto copley zdjęcia
 • Kolejne gwiazdy w "Drużynie A"

  Jessica Biel i Sharlto Copley prowadzą negocjacje w sprawie udziału w pełnometrażowej wersji serial u "Drużyna A". Projekt przygotowuje studio Fox.

 • "Czarownica" : Sympatia dla Diaboliny

  "Czarownica" Roberta Stromberga, będąca kolejną wyprodukowaną przez Disneya adaptacją baśni o śpiącej królewnie, swoimi założeniami wpisuje się w modny ostatnio popkulturowy rewizjonizm. Film stanowi próbę przepisania klasycznej opowieści z perspektywy antagonistki bohaterki, a co za tym idzie: pokazania, że czarne nie jest do końca czarne, a białe - białe.

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.

 • L. Jackson torturowany w "Oldboyu"

  Samuel L. Jackson dołączył do obsady remake'u "Oldboya" w reżyserii Spike'a Lee. W amerykańskiej wersji koreańskiego hitu z 2003 roku, zagra jednego ze strażników, który pilnuje głównego bohatera. Zdjęcia do filmu ruszą jesienią tego roku.