• Informacje na temat:

  sharon osbourne plotki

Artykuły na temat: sharon osbourne plotki
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...powodu na 2 tygodnie musiała przerwać zdjęcia do reality-show. Nie chciała zdradzić, kto był ojcem jej dziecka. Pojawiły się już głosy, że aktorka zmyśliła tę historię. Nie wierzy jej np. Sharon Osbourne. Jodie Foster wzięła ślub! Aktorka poślubiła swoją partnerkę, Alexandrę Hedison, z którą jest od kilku miesięcy. Na ceremonii obecni byli jedynie najbliżsi członkowie rodzin. Ponoć para...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Ozzy Osbourne: Pożegnanie z wytwórnią

  Sharon Osbourne, małżonka Ozzy'ego, powiedziała w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "People", że słynny wokalista nie będzie już nagrywał dla wytwórni Sony Music. A robił to przez 23 lata. Prawdopodobnie z inicjatywy Sony zostanie także rozwiązana umowa z Kelly Osbourne, córką Ozzy'ego.

 • Ozzy żyje!

  Jay Morose, "nadworny" doradca Ozzy'ego Osbourne'a, zdementował krążące po internecie plotki o rzekomej śmierci najsłynniejszego wokalisty Black Sabbath. Wywołała je niedawna absencja Ozzy'ego w programie telewizyjnym, nadanym 13 stycznia.

 • Schudła, bo miała operację?

  Piosenkarka Kelly Osbourne zaprzeczyła pogłoskom, jakoby jej drastyczny spadek wagi był wynikiem zabiegów chirurgicznych.

 • Kelly Osbourne nadal panną

  22-letnia Kelly Osbourne, córka słynnego rockowego małżeństwa Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, wyśmiała pogłoski, jakoby w ostatni weekend wyszła za mąż. Według niepotwierdzonych informacji ślub Kelly z Matty Derhamem, basistą grupy Fields, miał się odbyć w ostatni weekend podczas muzycznego festiwalu w Irlandii.

 • Jack Osbourne z Kate Moss?

  W plotka rskich mediach pojawiły się sugestie, że Jack Osbourne, 21-letni syn rockowego małżeństwa Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, spotyka się z modelką Kate Moss (32 l.), byłą partnerką Pete'a Doherty'ego, lidera grupy Babyshambles. Podobno połączyć ich miała chęć wyjścia z nałogu narkotykowego.

 • Nowy chłopak A. Osbourne?

  Brytyjskie media plotka rskie donoszą, że najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, 21-letnia Aimee, spotyka się z aktorem komediowym Davidem Walliamsem (33 l.), gwiazdą serii "Little Britain". Podobno spotkali się na ceremonii wręczenia nagród "British Comedy Awards" 23 grudnia. "Little Britain" otrzymał wtedy trzy statuetki, a David został wybrany najlepszym telewizyjnym aktorem

 • Wykorzystana A. Osbourne

  Aimee Osbourne, 21-letnia córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, poczuła się wykorzystana przez brytyjskiego komika Davida Walliamsa (33 l.). Po jednej z imprez plotka rskie media doniosły o romansie aktora i Aimee. Podobnie myślała także sama Aimee, jednak okazało się, że Walliams nawet do niej nie zadzwonił.

 • Samobójczy pakt

  Kontrowersyjny rockmen Ozzy Osbourne (58 l.) zawarł samobójczy pakt ze swoją żoną Sharon (55 l.).