• Informacje na temat:

  sharon stone dziś

Artykuły na temat: sharon stone dziś
 • Sharon Stone nabrała wszystkich!

  Sharon Stone (59 l.) ryzykowała własnym zdrowiem, a wszystko po to, by przetrwać w Hollywood!

 • "Akademia Policyjna" powraca

  Już Szekspir wiedział, że najchętniej śmiejemy się z własnych wad, pokazanych w nieoczywisty sposób. Czy to jednak możliwe, że mamy w sobie także coś z gapowatych uczniów "Akademii Policyjnej"?

 • Sharon Stone: Trudna droga na szczyt!

  Sharon Stone w marcu skończyła 60 lat. Jak zapewnia, nigdy wcześniej nie czuła się tak szczęśliwa. Los rzeczywiście jej nie oszczędzał...

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  Uroda Joanny Pacuły (61 l.) robiła wielkie wrażenie w Hollywood. Mówiono, że jest tajemnicza, drapieżna i łączy słowiańskość z akcentem Orientu. To ona pierwsza dostała propozycje, dzięki którym odniosły sukces Sharon Stone i Kim Basinger. Dlaczego odrzuciła życiową szansę?

 • Sharon Stone wraca na dobre

  Zaledwie tydzień temu pojawiły się doniesienia , że Sharon Stone po dwóch latach przerwy wraca do pracy, przygotowując się do realizacji aż dwóch niezależnych projektów, a dziś media obiegła wiadomość o kolejnym filmie, w którym zagra piękna aktorka.

 • Majka Jeżowska: Na ściance stoją osoby, które niczego w życiu nie dokonały

  ...tę osobę, rozglądam się, kto przyjechał, Sharon Stone czy Madonna, i nawet nie wiem, kto to jest - mówi Majka Jeżowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Wokalistka podkreśla, że kreowanie(...) Artystyczną Młodych im. Stanisława Wyspiańskiego oraz nagrody Festiwalu w Opolu. Śpiewała piosenki oparte na tekstach Agnieszki Osieckiej i Jacka Cygana, a większość wykonywanych przez nią utworów do dziś...

 • Sharon Stone: Kluczem jest edukacja

  Co sprawia, że człowiek czuje się pewny siebie? Nauka i edukacja - zapewnia Sharon Stone. Gwiazda odebrała w Warszawie Nagrodę Pokoju, przyznawaną przez laureatów Pokojowej Nagrody Nobla podczas corocznego kongresu.

 • Weronika Rosati nadal ma problemy zdrowotne!

  ...to rolę w filmie z Sharon Stone w obsadzie. Zdrowie ponad wszystko Jednak Weronika nie poddała się. Cierpliwie i konsekwentnie rehabilitowała nogę. Dzięki temu szybko robiła postępy, czym zaskoczony był nawet jej lekarz. Dziś skutki wypadku są już coraz mniej odczuwalne i widoczne. A Rosati niemal bez problemu porusza się, nawet na obcasach. Nie znaczy to, że może już zapomnieć...

 • Wciąż jest symbolem seksu

  - Nie przeszkadza mi, że jestem kobietą w średnim wieku, ale nie jestem już taka pewna siebie, gdy przychodzi mi się rozebrać - mówi 52-letnia Sharon Stone, właścicielka jednych z najpiękniejszych nóg na świecie.

Dyskusje na temat: sharon stone dziś