• Informacje na temat:

  sharon stone na oscarach

Artykuły na temat: sharon stone na oscarach
 • Sharon Stone: Trudna droga na szczyt!

  Sharon Stone w marcu skończyła 60 lat. Jak zapewnia, nigdy wcześniej nie czuła się tak szczęśliwa. Los rzeczywiście jej nie oszczędzał...

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Joanna Kulig bez Oscara, ale i tak ma co świętować

  ...dołączyła do grona klientów jednej z prestiżowych amerykańskich agencji aktorskich, która reprezentuje największe hollywoodzkie gwiazdy, m.in. Brada Pitta, Toma Cruise’a, Leonardo DiCaprio i Sharon Stone...

 • Co Sharon Stone wie o Polsce?

  O polskiej kuchni, amerykańskich dowcipach na temat Polaków, a przede wszystkim o sposobach na uzyskanie wewnętrznego spokoju i duchowego piękna mówiła w piątek, 16 maja, w Warszawie słynna amerykańska aktorka Sharon Stone.

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  Uroda Joanny Pacuły (61 l.) robiła wielkie wrażenie w Hollywood. Mówiono, że jest tajemnicza, drapieżna i łączy słowiańskość z akcentem Orientu. To ona pierwsza dostała propozycje, dzięki którym odniosły sukces Sharon Stone i Kim Basinger. Dlaczego odrzuciła życiową szansę?

 • Sharon Stone w Warszawie

  Znana amerykańska aktorka Sharon Stone przyleciała w czwartek, 15 maja, do Warszawy. Wizyta gwiazdy związana jest z prezentacją nowego samochodu marki Lexus.

 • "Jeśli wam się nie podobam, to - przepraszam - ale odpier*** się"

  ......czyli Sharon Stone (50 l.) w Polsce.

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.

 • Magda Gessler: Halle Berry ucałowała mnie w rękę za kaczkę

  Magda Gessler piła już szampana w toalecie z Sharon Stone, jadła kolację z Peterem Greeneway'em i miała zostać gwiazdą jednego z filmów Pedro Almodovara, który miał rzekomo być jej przyjacielem, choć sam zainteresowany nigdy o Magdzie nie słyszał. Teraz okazuje się, że gwiazda TVN-u podbiła również serce innej gwiazdy Hollywood. Magda Gessler zdradziła w jednym z wywiadów, że zdobywczyni Oscara...

 • Co zlicytuje Sharon Stone?

  Trening z Zinedinem Zidanem i Realem Madryt oraz możliwość zorganizowania w domu prywatnego koncertu legendarnej grupy Duran Duran wystawione zostaną na licytację w Cannes. Aukcję towarzyszącą sławnemu festiwalowi organizuje założona przez Elizabeth Taylor fundacja na rzecz walki z AIDS.