• Informacje na temat:

  shazza

Artykuły na temat: shazza
 • Shazza od lat ukrywała to przed światem! W końcu się przełamała!

  Shazza (51 l.) postanowiła w końcu pochwalić się swoim pilnie skrywanym talentem...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Co się dzisiaj dzieje ze słynną Shazzą?

  ...mieszka w jednym z warszawskich apartamentowców. Shazza (46 l.) zamiast śpiewać woli malować erotyzujące obrazy, które już od kilku lat bez problemu znajdują nabywców. "Taki mój wybór i moje prawo(...) w Ursusie pod Warszawą. Po maturze pracowała przez sześć lat w centrali handlu zagranicznego. Tam poznała Tomasza Samborskiego, z którym założyli zespół Toy Boys. Po trzech latach Shazza odeszła...

 • Shazza nagrywa nową płytę

  Magda Pańkowska, fanom muzyki disco polo znana bardziej jako Shazza, zamierza już na dniach wejść do studia, aby rozpocząć pracę nad swym nowym albumem, który nagrywa dla wytwórni Pomaton-EMI.

 • TVN ujawnia kolejnych uczestników dziewiątej edycji tanecznego show. Do Dereszowskiej, Kasprzykowskiego, Książkiewicz i Olszówki dołączą Ola Szwed i... Shazza.

 • Shazza powraca (klip "Ty i ja (Da-di-dam)")

  Jedna z największych gwiazd disco polo nagrała nową piosenkę!

 • Najnowsze zdjęcia Shazzy. Tak teraz wygląda!

  Shazza po dłuższej nieobecności w mediach pojawiła się w "Dzień dobry TVN". Gwiazda disco polo wciąż zachwyca!

 • Shazza ma 40 lat

  Moda na disco polo wróciła, a zespoły grające ten gatunek nabierają wiatru w żagle. Razem z nimi wraca też Shazza. Przygotowuje się do zaplanowanych na lato koncertów i równocześnie pracuje nad nową płytą, która ukaże się jesienią.

 • Shazza pisze książkę i planuje come back

  Piosenkarka zaciekle chroni swojej prywatności. Tygodnikowi "Rewia" udało się dowiedzieć, iż Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, od trzech lat jest szczęśliwie zakochana w 50-letnim Juanie, którego poznała w Nowym Yorku. Mężczyzna zajmuje się gastronomią. Ma swoje udziały w rozmaitych restauracjach oraz nowojorskich klubach, w których Shazza często występuje. Obecnie w ten sposób piosenkarka...

 • Shazza, jakiej nie znacie

  Rok 2000 Magdalena Pańkowska, znana lepiej jako Shazza, na pewno zaliczy do udanych. Podpisała właśnie kontrakt z kompanią muzyczną EMI-Pomaton, a w najnowszym numerze magazynu "Playboy" ukazała się sesja zdjęciowa z jej udziałem. Ponadto piosenkarka ma szansę ponowne wystąpić w filmie.

Zdjęcia na temat: shazza
 • Shazza
Wideo na temat: shazza
 • Karolina Korwin-Piotrowska nagrała duet z Shazzą! Żenada?

  Karolina Korwin-Piotrowska od kilku lat kreuje się na ekspertkę od polskiego show-biznesu. Prowadząca "Magiel towarzyski" na każdym kroku chce pokazać, że gardzi i szydzi ze świata celebrytów, choć sama zanurzona jest w nim po uszy. Ostatnio Karolina postanowiła pokazać też nieco bardziej "luzackie" oblicze i nowy sezon swojego plotkarskiego programu postanowiła wypromować z pomocą gwiazdy disco polo! Przypomnijmy, że Piotrowska skończyła historię sztuki i przez wiele lat prowadziła programy...

Dyskusje na temat: shazza