• Informacje na temat:

  shazza magdalena pańkowska

Artykuły na temat: shazza magdalena pańkowska
 • Co się dzisiaj dzieje ze słynną Shazzą?

  ...mieszka w jednym z warszawskich apartamentowców. Shazza (46 l.) zamiast śpiewać woli malować erotyzujące obrazy, które już od kilku lat bez problemu znajdują nabywców. "Taki mój wybór i moje prawo. I z niego świadomie korzystam" - mówi z przekonaniem w rozmowie z "Na Żywo". Kiedy święciła sukcesy na estradzie, prawie nikt nie znał jej prawdziwego nazwiska. Magdalena Pańkowska dorastała...

 • Shazza nagrywa nową płytę

  Magda Pańkowska, fanom muzyki disco polo znana bardziej jako Shazza, zamierza już na dniach wejść do studia, aby rozpocząć pracę nad swym nowym albumem, który nagrywa dla wytwórni Pomaton-EMI.

 • Najnowsze zdjęcia Shazzy. Tak teraz wygląda!

  Shazza po dłuższej nieobecności w mediach pojawiła się w "Dzień dobry TVN". Gwiazda disco polo wciąż zachwyca!

 • Shazza, jakiej nie znacie

  Rok 2000 Magdalena Pańkowska, znana lepiej jako Shazza, na pewno zaliczy do udanych. Podpisała właśnie kontrakt z kompanią muzyczną EMI-Pomaton, a w najnowszym numerze magazynu "Playboy" ukazała się sesja zdjęciowa z jej udziałem. Ponadto piosenkarka ma szansę ponowne wystąpić w filmie.

 • Shazza pisze książkę i planuje come back

  Piosenkarka zaciekle chroni swojej prywatności. Tygodnikowi "Rewia" udało się dowiedzieć, iż Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, od trzech lat jest szczęśliwie zakochana w 50-letnim Juanie, którego poznała w Nowym Yorku. Mężczyzna zajmuje się gastronomią. Ma swoje udziały w rozmaitych restauracjach oraz nowojorskich klubach, w których Shazza często występuje. Obecnie w ten sposób piosenkarka...

 • Shazza ma 40 lat

  Moda na disco polo wróciła, a zespoły grające ten gatunek nabierają wiatru w żagle. Razem z nimi wraca też Shazza. Przygotowuje się do zaplanowanych na lato koncertów i równocześnie pracuje nad nową płytą, która ukaże się jesienią.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ..."Przestrzeń" zdobyli listy przebojów. Grupa cały czas koncertuje - w tym roku wystąpiła m.in. na Przystanku Woodstock. Karierę solową Shazza (Magdalena Pańkowska) rozpoczęła w 1992 roku, a wydana...

 • Bardzo pracowicie zapowiada się lato dla Magdy Pańkowskiej, fanom muzyki bardziej znanej jako Shazza. Oprócz występu 8 czerwca w Konkursie Premier w Opolu, wokalistka reprezentować będzie nasz kraj także na festiwalu w Karlshamn, w Szwecji, który odbędzie się w dniach 18-21 lipca.

 • Shazza: Jestem sobą

  Z kilkumiesięcznym opóźnieniem ostatecznie 22 stycznia do stacji radio wych trafi pierwszy singel promujący nowy album Shazzy, wokalistki jak dotąd kojarzonej wyłącznie z nurtem disco polo.

 • Shazza, co do "Tańca..." nie chciała

  Gwiazda disco polo odmówiła udziału w 9. edycji "Tańca z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: shazza magdalena pańkowska