• Informacje na temat:

  sheraton warszawa

Artykuły na temat: sheraton warszawa
 • Gwiazda filmu Clooney'a w Warszawie

  David Strathairn, znany amerykański aktor ( "Tajemnice Los Angeles" , "Amnezja" , "Firma" ) uświetnił swoją obecnością warszawską premierę najnowszego filmu George'a Clooney'a. Aktor wcielił się w główną rolę w filmie "Good Night, And Good Luck" . W czwartek, 9 lutego, aktor spotkał się z dziennikarzami w warszawskim hotelu "Sheraton". Spotkanie prowadził Jacek Żakowski.

 • We wtorek, 27 marca, z okazji premiery filmu "Podejrzany", przyleciał do Warszawy słynny amerykański aktor, producent i reżyser Morgan Freeman. W środę, 28 marca, Freeman spotkał się z dziennikarzami w warszawskim hotelu Sheraton, a wieczorem weźmie udział w uroczystej premierze filmu w kinie Relaks. Podczas wizyty w Polsce aktor pojawi się także w Krakowie. W ramach akcji radia RMF FM "Nie

 • Europejski Rynek Audiowizualny

  19 i 20 marca 2004 roku w Warszawie odbędzie się forum profesjonalistów europejskiego rynku audiowizualnego na temat "Różnorodność kulturowa i możliwości rozwoju sektora audiowizualnego w rozszerzonej Europie". Weźmie w nim udział 200 doświadczonych specjalistów z dziedziny mediów z 10 nowych krajów przystępujących do Unii Europejskiej oraz Bułgarii.

 • Fish akustycznie. 11 koncertów w Polsce

  27 marca koncertem w Warszawie rozpocznie się kolejna trasa Fisha po Polsce. Tym razem były wokalista Marillion da aż 11 koncertów w naszym kraju.

 • Patrick Swayze: Film w Polsce

  Latem przyszłego roku w Polsce prawdopodobnie ruszą zdjęcia do filmu z Patrickiem Swayze w roli głównej. Niewykluczone, że autorem scenariusza będzie Maciej Ślesicki . Amerykański aktor właśnie gości w Warszawie.

 • Wspólny występ Cockera i Rynkowskiego

  W poniedziałek, 10 grudnia, wieczorem, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbędzie się koncert, na którym wystąpią Ryszard Rynkowski i Joe Cocker. Występ zorganizowano z okazji 10-lecia firmy PZU Życie S.A., a dochód z niego przeznaczony jest na hospicjum prowadzone przez ks. Arkadiusza Nowaka. Wcześniej odbyła się konferencja prasowa Rynkowskiego, na którą Cocker jednak nie przyszedł.

 • Gotowanie na ekranie

  Sukces nowych kulinarnych show jest dowodem na to, że coraz bardziej lubimy gotować. Która z gwiazd nas szczególnie zachęca do sięgnięcia po patelnię i rondel?

 • Steven Seagal znowu w Polsce

  Steven Seagal, gwiazdor kina akcji ( "Naznaczony śmiercią" , "Liberator" ), zamierza nakręcić w naszym kraju kolejny film. W ubiegłym roku zrealizował w Polsce obraz "Cudzoziemiec" . Zdjęcia do nowego projektu mają rozpocząć się w sierpniu.

 • Kayah prestiżowo i akustycznie

  W połowie kwietnia na kilku specjalnych, akustycznych koncertach wystąpi Kayah. Będzie można usłyszeć dwie premierowe piosenki, które znajdą się na nowej płycie popularnej wokalistki.

 • Zostań modelką. Ruszają castingi!

  Jesienią 2010 roku na antenie telewizji TVN pojawi się nowy show - będzie to polska wersja popularnego programu "America's Next Top Model".

Wideo na temat: sheraton warszawa
 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...