• Informacje na temat:

  sheryl crow piosenkarka

Artykuły na temat: sheryl crow piosenkarka
 • Sheryl Crow sprzedaje dom

  Amerykańska piosenkarka Sheryl Crow (48 l.), po tym, jak tradycyjna sprzedaż jej domu w Tennessee nie powiodła się, postanowiła sprzedać go na aukcji internetowej, która zakończy się 23 listopada wieczorem.

 • Sheryl Crow postanowiła przyłączyć się do rozpoczętej przez księżną Dianę kampanii, której celem jest zakaz stosowania min podczas działań wojennych.

 • Sheryl Crow kolejną kocicą

  Piosenkarka w "Cougar Town: Miasto kocic" zagra sporą rolę. My wiemy czyją będzie dziewczyną.

 • Sheryl Crow była świadkiem transfuzji krwi partnera?

  Czy piosenkarka Sheryl Crow wiedziała o stosowaniu dopingu przez Lance'a Armstronga?

 • Sheryl: Dzieci zupełnie zmieniły moje życie

  Piosenkarka Sheryl Crow wyznała, że po adoptowaniu dwójki dzieci jej życie zmieniło się nie do poznania - od hierarchii wartości po nowojorski apartament.

 • Sheryl Crow razy dwa

  Sheryl Crow, po blisko dwóch latach nieobecności na scenie, planuje w 2005 roku wydać aż dwa albumy. Jak twierdzi artystka, będą się one od siebie znacznie różniły stylistycznie.

 • Znowu adopcja

  Amerykańska piosenkarka Sheryl Crow (45 l.) poinformowała na swojej stronie internetowej, że adoptowała dwutygodniowego chłopca. Chce chyba ponownie zwrócić na siebie uwagę mediów, bo trzeba przyznać, że ostatnio niewiele o niej słychać.

 • Sheryl Crow: Charytatywna egoistka

  Już wkrótce fani Sheryl Crow, amerykańskiej wokalistki pop, będą mogli cieszyć się jej nowym albumem zatytułowanym "C'mon, c'mon". Ostatnie kilkanaście miesięcy piosenkarka poświęciła na intensywnej pracy nad tą płytą. Nie zapomniała jednak o tym, że jako gwiazda może pomagać innym. Z tego powodu zaangażowała się m.in. w walkę przeciwko rakowi piersi.

 • Aniston planuje adopcję

  Magazyn "OK!" donosi, że 38-letnia Jennifer Aniston złożyła dokumenty wymagane do adopcji dziecka. Aktorka wybrała tę samą agencję, która znalazła dziecko dla piosenkarki Sheryl Crow (45 l.) w ubiegłym miesiącu.

 • Sheryl Crow komentuje doping Lance'a Armstronga

  Amerykańska piosenkarka Sheryl Crow, była partnerka kolarza Lance'a Armstronga, zabrała głos w sprawie przyjmowania przez sportowca niedozwolonych środków dopingujących.

Wideo na temat: sheryl crow piosenkarka
 • Sheryl Crow w Londynie

  Piosenkarka Sheryl Crow usiłuje przecisnąć się przez grupę paparazzich oczekujących na nią przed hotelem Ivey w Londynie 14 grudnia.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...