• Informacje na temat:

  shiloh jest chłopcem

Artykuły na temat: shiloh jest chłopcem
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich córka chce być chłopcem!

  Córka Angeliny Jolie (39 l.) i Brada Pitta (51 l.), 8-letnia Shiloh, chce, by nazywać ją John.

 • A. Jolie pokaże światu synka

  Angelina Jolie już jutro pokaże swojego nowo adoptowanego synka Paxa światu. Aktorka i trzy-i-pół letni wietnamski chłopiec pozowali do kanadyjskiego wydania magazynu "Hello!". Gazeta ukaże się w czwartek, 22 marca.

 • Agnelina Jolie i Brad Pitt pełni obaw o córkę! Chce zmienić płeć! Pozwolą jej na to?

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) mają wielkie serce i wychowują sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych. Mimo, że starają się swoim pociechom zapewnić wszystko to, co najlepsze, to nie omijają ich problemy wychowawcze. Ostatnio ich córka Shiloh (9 l.) miała oświadczyć, że chce zostać chłopcem!

 • Angelina Jolie: Adopcja w Wietnamie?

  Rodzina Pitt-Jolie znów się powiększy. Jak donosi serwis Wenn, para szykuje już dokumenty umożliwiające adopcję chłopca z Wietnamu.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Dziadkowie nie chcą zaakceptować ich córki!

  Rodzicom Brada Pitta (51 l.) nie podoba się zachowanie ich wnuczki. Jane Pitt chce posłać Shiloh (9 l.) na leczenie do kliniki!

 • A. Jolie: Przyspieszona adopcja?

  Proces adopcyjny wietnamskiego chłopca przeprowadzony przez aktorkę Angelinę Jolie ( "Dobry agent" ) nie był przyspieszony - twierdzą przedstawiciele amerykańskiej agencji adopcyjnej, która pomagała aktorce go przeprowadzić.

 • Angelina Jolie będzie miała siódme dziecko!?

  Aktorka nigdy nie ukrywała, że chce mieć dużą rodzinę. Marzenie to zaczęła spełniać dwanaście lat temu, kiedy adoptowała siedmiomiesięcznego wtedy chłopca z Kambodży, Maddoxa. Trzy lata później została mamą sześciomiesięcznej dziewczynki z Etopii, Zahary. Angelina Jolie jest także biologiczną mamą Shiloh oraz bliźniąt Knoxa i Vivienne. W 2007 roku adoptowała również chłopca z Wietnamu...

 • Jolie adoptowała dla Maddoxa

  Angelina Jolie ( "Dobry agent" ) przyznaje, że zdecydowała się adoptować trzyletniego wietnamskiego chłopca po to, aby jej wcześniej adoptowany syn Maddox miał brata, pochodzącego z tego samego kręgu kulturowego.

 • Angelina Jolie jest w ciąży!?

  ...roku urodziła pierwszą biologiczną córkę, Shiloh, a rok później wraz z Bradem Pittem zdecydowała się na adopcję trzyletniego wówczas chłopca z Witnamu, Paxa. W 2008 roku aktorka po raz drugi zaszła w ciążę. Urodziła bliźniaki Knoxa i Vivienne. Teraz magazyn "Star" donosi, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka! "Ona jest w ciąży! Jest taka szczęśliwa i nazywa dziecko cudem" - mówi zaufane...

 • Jolie adoptuje w Czechach?!

  Nie trzeba było długo czekać na kolejną adopcję Angeliny Jolie. Jak donoszą ostatnie plotki , aktorka rozgląda się za kolejnym osieroconym maluchem w Czechach.